ekipa-friza
Ekipa przesunęła finał 3. sezonu - i przekazuje 250 tys. PLN na zbiórkę na mieszkania dla Ukraińców
Mgr Mors

W Nowym Sączu możecie sobie zrobić zdjęcie z Frizem i to całkowicie za darmo, kiedy tylko chcecie

Źródło zdjęć: © Mgr Mors / fot. Instagram, Mgr Mors
Anna RusakAnna Rusak,29.06.2021 10:20

„Rambo współczesnych czasów” to tytuł nowego muralu przedstawiającego uwielbianego przez wielu Friza. Dotknięcie ulubionego youtubera jeszcze nigdy nie było tak proste

bFOmLXQP

Ekipa Friza jest ostatnio wszędzie. To już chyba ten moment, w którym wyskakuje nawet z lodówki. W zasadzie można przeczytać to zdanie dosłownie, w końcu hajp na lody Ekipy nie mija – pisaliśmy o tym więcej tutaj. Ja wciąż pod swoją Żabką widuje dzieci i nastolatki, wynoszące te lody siatkami, gdy tylko pojawiają się w zamrażarkach.

Jeśli jeszcze nie wiecie, to lody Koral mają swoją fabrykę w Nowym Sączu i nie rzucam tej informacji tak bez powodu. Jakiś czas temu mówiło się nawet o tym, że trwają prace nad muralem, który uwieczniłby istnienie grupy z Krakowa na jakiejś nowosądeckiej ścianie. Ktoś chyba jednak ubiegł pomysłodawców, bo Ekipa, a może raczej jej główna gwiazda, niedawno zagościła na ulicach tego miasta.

Zrobienie sobie fotki z youtuberem nigdy nie było tak łatwe

„Rambo współczesnych czasów” – taki tytuł nosi malunek Friza, stworzony przez Mariusza "Mgr Morsa" Brodowskiego. Artystę możecie kojarzyć też z jego wcześniejszej pracy– miesiąc temu zaprezentował mural przedstawiający Cyber Mariana.

Mural jest częścią jego cyklu „Serial na Węgierskiej”. Mgr Mors do tej pory stworzył już podobiznę rapera O.S.T.R. czy Sylvestra Stallone w roli „Rambo”. Nie wiem, jak i czy w ogóle, jest to powiązane z tytułem malunku Friza, ale przyznam, że za bardzo nie rozumiem tego porównania.

bFOmLXQR

Dotarłam nawet do wywiadu z samym twórcą w „Dobrym Tygodniu Sądeckim”, który jednak niewiele mi wyjaśnił:


„O tym, żeby umieścić Friza na Węgierskiej postanowiłem w trakcie projektowania portretu Cyber Mariana. O Frizie usłyszałem również dzięki wybuchowi zainteresowania na „Lody Ekipy” od Korala. Postanowiłem przyjrzeć się jego postaci i bardzo mi się spodobał. Usłyszałem i przeczytałem wiele negatywnych komentarzy na jego temat i uważam, że są one w ogóle nieuzasadnione. Friz na swój ogromny sukces pracował bardzo ciężko, mogę nawet stwierdzić, że Karol jest takim „Rambo współczesnych czasów”.

Także nie wiem, czy jesteście fanami/fankami Ekipy i planujecie pojechać do Nowego Sącza, żeby zrobić sobie zdjęcie z Frizem, ale chcieliśmy dać Wam znać, że zawsze możecie spróbować. Chociaż też zastanawiam się, czemu nie umieścili tego malunku np. na ulicach Warszawy czy Krakowa? Plus, ważna sprawa, jeśli mielibyście też dobrą interpretację tego tytułu, to proszę, podzielcie się nią w komentarzach, bo ja wymiękłam.

bFOmLXQT

Aha no i poza tym Ekipa niedawno wydała też swoją płytę. Znajdziecie na niej 16 kawałków, a jeśli słuchaliście/widzieliście już single promujące „SEZON3”, to wiecie w jakim klimacie zrobiony jest cały album. Słuchaliście jej już? Co myślicie o muzycznej wersji Ekipy?

EKIPA - 3KIPA

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Fame MMA: Friz chciałby za walkę… 8 MILIONÓW złotych? Tak, ale nie do końca