Mandzio zbanowany na Twitchu

Mandzio dostał BANA na Twitchu. Powiedział słowo ZAKAZANE w serwisie

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.02.2022 13:31

Twitch surowo pilnuje, aby twórcy działający w serwisie przestrzegali regulaminu. Serwis nie ma oporów, aby za złamanie zasad banować nawet popularnych streamerów. Blokadę na platformie otrzymał Mandzio, który podczas transmisji powiedział tzw. c-worda.

Coraz częściej dowiadujemy się o przypadkach twórców, którzy otrzymali bana na Twitchu. W styczniu pisaliśmy o Sylwestrze Wardędze, który podpadł administracji serwisu prawdopodobnie za to, że podczas transmisji przeczytał treść antysemickiego donejta. Kolejnym znanym twórcą z zakazem streamowania na Twitchu jest Łukasz "Mandzio" Samoń.

Mimo że Mandzio wybił się na YouTube, obecnie raczej kojarzony jest z Twitchem. Według portalu streamerzy.pl Mandzio jest na 13. miejscu w rankingu najpopularniejszych polskich streamerów. Jego kanał w lutym wzrósł o 18 pozycji w porównaniu do stycznia. Niestety, twórca na pewien czas będzie musiał zrobić sobie przerwę od transmitowania.

trwa ładowanie posta...

Mandzio został zbanowany na Twitchu - za co?

Samoń otrzymał blokadę na Twitchu prawdopodobnie za to, że podczas transmisji powiedział tzw. c-worda, czyli (przepraszamy za cytowanie) "c**l". Twórca użył tej obelgi w stosunku wobec byłego chłopaka Natsu, Godface Killa. Ten miał bowiem ukraść Mandziowi datę 22.02.22, 22:22 na otwarcie nowego kanału. Samoń potwierdził ten fakt na swoich social mediach.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zakaz streamowania raczej nie jest permanentny, tylko okresowy. Nie ma informacji, jak długo Mandzio nie może streamować. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Samoń otrzymał bana na Twitchu. Wcześniej chodziło o naruszenie praw autorskich do odtwarzanych na streamach utworów.

Źródła: izaktv.pl/Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 8