TVP organizuje własną Eurowizję. Nadchodzi konkurencja dla konkursu?
W oczekiwaniu na konkurs Eurowizji Telewizja Polska wpadła na nowy pomysł. Pod koniec sierpnia TVP zorganizuje własną Eurowizję. Na scenie mają pojawić się artyści z różnych krajów.
TVP postanowiło, że oczekiwanie na 68. Konkurs Piosenki Eurowizji można uatrakcyjnić polskim odbiorcom. 27 sierpnia w Sandomierzu odbędzie się "Mała Eurowizja". Wydarzenie ma mieć formułę zbliżoną do klasycznej Eurowizji: widzowie będą mogli głosować na ulubionego artystę za pomocą SMS-ów.
Podobne
Na scenie Małej Eurowizji pojawią się światowe gwiazdy
Podczas koncertu Mała Eurowizja na scenie pojawią się reprezentanci z krajów nadbałtyckich: Litwy, Łotwy oraz Estonii. Nie zabraknie także wykonawców z państw należących do grupy wyszehradzkiej, a więc z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Na Małej Eurowizji artyści mają zaprezentować swoje letnie przeboje.
Na chwilę obecną przedstawiciele TVP nie podają, kto dokładnie wystąpi na koncercie. Zdaniem prezesa Telewizji Polskiej Mateusza Matyszkowicza, dzięki Małej Eurowizji widzowie będą mogli poznać muzykę z sąsiednich krajów.
Popularne
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Jak pokonać bossa dezinformacji? Poradnik gry "Internet"
- Polska górą. Nowy slang podbija internet. "Just turned 19 in Poland". O co chodzi?
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?