TVP organizuje własną Eurowizję

TVP organizuje własną Eurowizję. Nadchodzi konkurencja dla konkursu?

Źródło zdjęć: © Zaczyn.gov / Logo: Zaczyn.gov, canva
Weronika Paliczka,
18.08.2023 12:30

W oczekiwaniu na konkurs Eurowizji Telewizja Polska wpadła na nowy pomysł. Pod koniec sierpnia TVP zorganizuje własną Eurowizję. Na scenie mają pojawić się artyści z różnych krajów.

TVP postanowiło, że oczekiwanie na 68. Konkurs Piosenki Eurowizji można uatrakcyjnić polskim odbiorcom. 27 sierpnia w Sandomierzu odbędzie się "Mała Eurowizja". Wydarzenie ma mieć formułę zbliżoną do klasycznej Eurowizji: widzowie będą mogli głosować na ulubionego artystę za pomocą SMS-ów.

trwa ładowanie posta...

Na scenie Małej Eurowizji pojawią się światowe gwiazdy

Podczas koncertu Mała Eurowizja na scenie pojawią się reprezentanci z krajów nadbałtyckich: Litwy, Łotwy oraz Estonii. Nie zabraknie także wykonawców z państw należących do grupy wyszehradzkiej, a więc z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Na Małej Eurowizji artyści mają zaprezentować swoje letnie przeboje.

Na chwilę obecną przedstawiciele TVP nie podają, kto dokładnie wystąpi na koncercie. Zdaniem prezesa Telewizji Polskiej Mateusza Matyszkowicza, dzięki Małej Eurowizji widzowie będą mogli poznać muzykę z sąsiednich krajów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 26
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
FanEurowizji,zgłoś
Jeśli za udźwiękowienie będą odpowiedzialni Ci sami ludzie co w przypadku preselekcji do Eurowizji to nie wróżę nic dobrego.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jonys,zgłoś
A Zenek będzie ?!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Maria,zgłoś
Wspaniala wiadomosc. Cale lato nie ma dobrego muzycznego programu. Zycze powodzenia w tym roku na Pierwszym Festiwalu oraz ( mam nadzieje) w nastepnych latach. Goraco pozdrawian
Odpowiedz
0Zgadzam się6Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4