Trill Pem atakuje Matę

Trill Pem atakuje Matę. "Z tobą coś się złego dzieje"

Źródło zdjęć: © Instagram: trillpem / Instagram: trillpem
Weronika Paliczka,
27.10.2023 19:30

Raper Trill Pem zaatakował Matę. Poszło o wygląd jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Tekściarz proponuje Młodemu Matczakowi wsparcie.

Podobno nie szata zdobi człowieka, jednak nie wszyscy zgadzają się z tym stwierdzeniem. Tym razem sprawą wyglądu zajął się Przemysław Michalski "Trill Pem", raper i tekściarz. Twórca zaatakował Matę, jednego z najpopularniejszych polskich raperów młodego pokolenia.

"Z tobą coś się złego dzieje"

Trill Pem wziął pod lupę wygląd Maty. Jego zdaniem z raperem "coś się złego dzieje", ponieważ mimo ogromnych pieniędzy i podpisanego kontraktu z Adidasem raper nie wygląda reprezentacyjnie. Do nagrania śląski twórca dodał zdjęcia ze spotkania Maty z globalnym prezesem Adidas, Bjornem Guldenem.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Oprócz ataku Trill Pem wyciągnął do Młodego Matczaka pomocną dłoń: "No disrespect, ale zadzwoń do mnie, jak chcesz dobrze wyglądać. Za połowę tego hajsu z Adidasa, naprawdę będziesz wyglądać reprezentatywnie." Czy wygląd Maty wpływa na odbieranie polskich raperów na świecie? Zdaniem Trill Pema - tak. Raper zastanawia się, czy to przez wygląd Matczaka ma problem z pozyskaniem lepszych ofert współpracy: "Myślę sobie, czemu mamy tak ciężko, żeby wyjść za granicę Polski, złapać jakieś lepsze featy, pokazać się lepiej w Europie i na świecie. Skumałem…"

Mata nie odniósł się do zaczepki Trill Pema. Być może jest zajęty liczeniem pieniędzy, które zarobił, wyglądając "niereprezentatywnie". Raper raczej nie może narzekać na brak gotówki: dopiero co wydał płytę, podpisał kontrakt z Adidasem i wypuścił napoje we współpracy z Oshee. Wygląda więc na to, że to nie wygląd wpływa na sukces.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0