Mata na meczu FC Barcelona vs Celta Vigo

Mata w niespodziewanym miejscu. Pojawił się podwójnie na meczu

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.09.2023 16:27

W sobotę 23 września odbył się mecz FC Barcelona vs Celta Vigo. Jednym z widzów na trybunach był Mata, który pochwalił się, że jego wizerunek wraz z promocją płyty "<33" pojawił się na bandach otaczających boisko.

FC Barcelona wygrała z Celta Vigo 3:2. Mecz odbył się w sobotę 23 września na Estadi Olímpic Lluís Companys. Drużyna gospodarzy do 81. minuty przegrywała z Celtą Vigo 0:2. Pod koniec zmagań przebudził się Robert Lewandowski, który w krótkim czasie wyrównał wynik, zdobywając dwa gole dla swojej drużyny. Zwycięską bramkę strzelił Joao Cancelo.

Fani Barcy - w przeciwieństwie do kibiców reprezentacji Polski - z pewnością mają Lewego za bohatera. W końcu odrobienie strat w tak krótkim czasie to wyczyn godny podziwu. Wniebowzięty był też Michał Matczak, który śledził przebieg meczu z trybun.

trwa ładowanie posta...

Mata podwójnie na meczu FC Barcelona vs Celta Vigo

I pewnie mało kto zwróciłby na niego uwagę, gdyby nie fakt, że Mata był widoczny również na boisku. A konkretniej na bandach otaczających murawę.

"MATA jest pierwszym polskim artystą, którego wizerunek pojawił się na bandach podczas meczu FC Barcelona na Stadionie Olimpijskim oraz w międzynarodowej transmisji. Tym samym reklamę '<33' zobaczyli wszyscy oglądający wygrany 3:2 pojedynek z Celtą Vigo" - poinformowało na Instagramie SBM Label.

trwa ładowanie posta...

Raper sam również pochwalił się swoją obecnością na stadionie. Na jego relacjach na IG mogliśmy też zobaczyć, jak wyglądały promocyjne bandy. Jak zaznaczyło SBM Label, mecz był transmitowany międzynarodowo oraz cieszył się ogromną popularnością. Tym samym fani piłki nożnej z całego świata mieli szansę poznać polskiego artystę.

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0