Bonus RPK wyjaśnił, czemu szanuje Matę

Bonus RPK propsuje Matę. "Mam szacunek do tego gościa"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,20.02.2024 20:00

Bonus RPK postanowił zamknąć usta hejterom, wyjaśniając, dlaczego szanuje Matę. Wcześniej część słuchaczy lidera Ciemnej Strefy miała dysonans poznawczy po zobaczeniu jego wspólnego zdjęcia z Młodym Matczakiem.

W ostatnich dniach media społecznościowe rozgorzały dyskusją na temat zdjęcia dwóch raperów - Bonusa RPK i Maty. Słuchaczom Głosu Ulicy nie do końca pasowało, że skumał się z patointeligencją. Raper, który niedawno wyszedł z paki, postanowił zabrać głos w sprawie, a tym samym zamknąć usta hejterom.

trwa ładowanie posta...

Bonus RPK wyjaśnił, czemu szanuje Matę

Artysta Kombinator wyjaśnił, że dla niego Michał Matczak to nie tylko kolega z branży, ale przede wszystkim człowiek, który wykazał się prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach. Wcześniej Mata wraz z innymi artystami wziął udział w projekcie "Uwolnić Bonusa" organizowanym przez Białasa. Udzielił również swojego wsparcia poprzez nagranie numeru z synem Bonusa - Dobrym Dzieciakiem, co było dla niego spełnieniem marzenia.

Dobry Dzieciak ft. Mata - INNY ŚWIAT (Official Video)

- Mata dla mnie to jest megagość z tego względu, że jak siedziałem, dograł się na płytę Białasa, która była poświęcona mi i mojej rodzinie, która nas wspierała, więc po pierwsze już za to szacunek dla niego. A później nagrał kawałek z moim synem, spełnił jego marzenie, ponieważ Mata wśród młodzieży jest teraz topką, nr 1. Dla takiego dziewięciolatka to było po prostu coś niesamowitego, nagrać ze swoim idolem. Mata dzięki temu, że z nim nagrał, otworzył mu furtki. Moje dziecko jest dla mnie najważniejsze i jego szczęście - wyjaśnił raper.

Jeżeli mój syn jest szczęśliwy, to ja jako ojciec jestem spełniony

- podkreślił Bonus RPK.

Bonus RPK inicjatorem nagrywek Maty i Dobrego Dzieciaka

Co ciekawe to Bonus był inicjatorem tego projektu. - To, że doszło w ogóle do takiej nagrywki z Matą, to była moja inicjatywa. Ja z puchy zadzwoniłem do niego i go o to poprosiłem i on bez problemu się dograł i zrobił to na kolejną płytę poświęconą dla mnie. W ch*j zaj*bisty szacunek mam do tego gościa i bardzo mu jestem za to wdzięczny - wyznał raper.

Warto zauważyć, że dla Bonusa honor i lojalność są niezwykle ważne, a Matczak okazał się gościem, który je zrozumiał. Niestety pewni raperzy ze środowiska rapera nie poszli w jego ślady. - On jest w porządku. [...] Jako człowiek wobec mnie się zachował naprawdę zaj*biście. Podczas kiedy inni uliczni raperzy nie mieli czasu przez cztery lata ostatnie, kiedy siedziałem, napisać głupiej kartki z pozdrowieniami. [...] I teraz nikt mi nie będzie mówił, z kim ja mam się zadawać - podkreślił Bonus.

trwa ładowanie posta...

"Zawsze byłem za tym, by promować pozytywne wartości"

Wreszcie raper stwierdził, że w dzisiejszych czasach, kiedy młodzi ludzie szukają wzorców do naśladowania, ważne jest pokazywanie im osób, które nie tylko odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach, ale również potrafią zachować wartości i szacunek wobec innych. W tym miejscu odniósł się też do wspólnych treningów z Matą.

trwa ładowanie posta...

- Zawsze byłem za tym, żeby promować pozytywne wartości takie jak pasja, takie jak sport. Jeżeli możemy razem zrobić dobre zasięgi i dać ludziom dużo motywacji, to jak najbardziej jestem za tym. Pozdrawiam Matę, pozdrawiam zdrowo myślących. Nie dajcie się zmanipulować. Joł! - zakończył Bonus RPK, przypominając, że prawdziwa siła tkwi nie tylko w talentach artystycznych, ale również w ludzkim podejściu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
thc100proc,zgłoś
dla mnie sprzedal watosci, pogon za wygoda, aczy twoj syn nie byl by dumny nagrywajac z toba albo z kims pawilnym z banzy, akuat do mat z PUCHY zadzwoniles? czekam bonusik na answear
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się