trendy
4F x RL9, czyli buty Roberta Lewandowskiego. Warte 499 złotych?
EKIPA

To oglądaliśmy na YouTube w 2020 roku. Najpopularniejsze wideo i teledyski

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,17.12.2020 17:52

Czas na pierwsze podsumowania 2020 roku! Znamy już najpopularniejsze filmy, które ukazały się w serwisie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich dominuje jeden z tematów - jesteście ciekawi, który?

bFEYYxLn

Ranking najpopularniejszych wideo i teledysków na YouTube to jedno z pierwszych zestawień podsumowujących miniony rok. Jakiś czas temu pisaliśmy o najbardziej trendujacych filmach, teraz czas na kolejną odsłonę.

W 2020 roku na YouTube królowała muzyka, a konkretnie #Hot16Challenge2. Aż cztery filmik z tej muzycznej inicjatywy znalazły się w pierwszej piątce rankingu. Nie zabrakło tam też Andrzeja Dudy. Choć jego szesnastka została przyjęta - delikatnie mówiąc - chłodno, prezydent wyprzedził nawet Dawida Podsiadło i może się pochwalić naprawdę dobrym miejscem w zestawieniu.

Poza tym w rankingu pełno jest EKIPY. Na podium stanął Friz ze swoim wideo "PRZEJMUJEMY JUTUBY", z kolei na 9 miejscu znajdziemy filmik wieńczący jego serię codziennych wideo. W rankingu z EKIPY znalazły się też filmiki Marcysi Ryskali, Musrcix i Wersow.

Najpopularniejsze wideo na polskim YouTube - lista

Jeśli wspominamy już o gwiazdach YouTube, to nie możemy pominąć Reżysera Życia, który ze swoim filmem "ZNIKAJĄCE DZIECI, NASTOLETNIA DEPRESJA" także załapał się na całkiem porządne, szóste miejsce. Po ostatnich dramach takie wyróżnienie pewnie mu się przyda. Z poważniejszych tematów chętnie oglądaliśmy też dokument braci Sekielskich "Zabawa w Chowanego".

bFEYYxLp

Nie zabrakło też humoru. Końcówkę rankingu, oprócz Friza, zamyka występ standupera Łukasza Lotka Lodkowskiego "BAŁAGAN NA STRYCHU" oraz "Bang 2" Rafała Paczesia. Zaskoczeni zestawieniem? Zadowoleni?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
10-latka powiesiła się przez challenge z TikToka. Zrozpaczona matka pozywa serwis