Shelter

Chcesz pomóc osobom w kryzysie bezdomności? Obejrzyj... kominek na YouTube

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.11.2021 12:51

Organizacja charytatywna dla bezdomnych Shelter zbiera fundusze dla osób w kryzysie bezdomności. W akcję możne się włączyć każdy z nas - wystarczy obejrzeć kilka minut filmiku, który przedstawia płonący kominek. Jak to możliwe?

W okresie jesienno-zimowym wszyscy marzymy o wygrzewaniu się w ciepłym, suchym mieszkaniu - najlepiej z kubkiem gorącej kawy w dłoni i w towarzystwie buzującego ognia w kominku. Oczywiście nie każdy ma możliwości, aby cieszyć się kominkiem w swoim domu. Niemniej jednak wszyscy możemy wykreować u siebie ten wyjątkowy nastrój, który wiąże się z trzaskiem iskier i widokiem płonącego drewna.

Dla osób, które chciałyby mieć kominek, ale nie mogą, YouTube przychodzi z zaskakującym rozwiązaniem. W serwisie rekordy popularności biją filmy, które przedstawiają płonący kominek. Nie przecierajcie oczu ze zdumienia, dobrze czytacie. Dzięki tym "filmom", na których nie zobaczycie niczego więcej oprócz domowego ogniska, Wasze mieszkania zamienią się w najbardziej przytulne i ciepłe miejsca na świecie.

Oglądamy kominek w szczytnym celu

Organizacja charytatywna Shelter, pomagająca osobom w kryzysie bezdomności, zorganizowała akcję, która łączy przyjemne z pożytecznym. Możecie kultywować tradycję oglądania płonącego kominka na ekranach Waszych telewizorów, jednocześnie wspierając osoby, które nie mają dachu nad głową.

Organizacja opublikowała swój własny kominek na YouTube, którego celem jest zebranie pieniędzy dla osób w kryzysie bezdomności. Dochód z wszystkich reklam, które pojawiają się w trakcie trwania filmu, trafią na konto Shelter. Później te pieniądze zostaną przeznaczone na mieszkania dla bezdomnych z Wielkiej Brytanii.

Kominek na YouTube
Kominek na YouTube (YouTube)
Kominek na YouTube
Kominek na YouTube (Shelter , YouTube)

Google daje okejkę

Na kanale Shelter znajduje się nagranie kominka o łącznej długości 10 godzin. Do obejrzenia choćby fragmentu wideo zachęca krótki, wzruszający spot.

The Good Fire Launch Film

Akcja została pozytywnie zweryfikowana przez Google. Przychody z reklam trafią na mieszkania, wsparcie i porady dla osób w kryzysie bezdomności.

Źródło: Nowy Marketing

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0