trendy
Ciężarny transpłciowy mężczyzna w kampanii Calvin Klein. "Hejterów blokujemy"
jednorożec

Tiktoker znalazł czaszkę JEDNOROŻCA w ogrodzie

Źródło zdjęć: © Wilmer Martinez / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.02.2021 11:49

Użytkownik TikToka @180flix natknął się w ogrodzie na szczątki jednorożca. Tak, chodzi o magiczne stworzenie z filmów i książek fantasy. Wszyscy wiemy, że tiktoker robi nas w balona, ale jednocześnie chcemy, żeby jednorożce istniały. Co teraz?

bFGoYVoz

Kilka dni temu na koncie na TikToku użytkownika @180flix pojawił się klip dokumentujący niecodziennie odkrycie. "Zobaczcie, co znaleźliśmy!", czytamy w opisie filmiku i, co zaskakujące, nie jest to clickbait. Na początku wideo pojawia się plansza od twórców, która informuje, że "Podczas kopania w ogrodzie znaleźliśmy czaszkę jednorożca".

Na filmiku widzimy, jak czyjeś ręce grzebią w suchej ziemi, skąd po chwili wyłaniają się rzekome szczątki magicznego stworzenia. Twórcy materiału donoszą, że w czaszce jednorożca utkwiła strzała, co oznacza, że szczątki mogą mieć nawet "60 000 lat". W momencie pisania tego artykułu film o odkryciu szczątków jednorożca ma… 16,6 miliona wyświetleń na TikToku oraz 3,8 miliona polubień!

Znalazł czaszkę jednorożca w ogrodzie. Jak komentują to internauci?

Nie ma wątpliwości, że jednorożce nie istnieją, a filmik o niesamowitym odkryciu powstał tylko po to, aby wszyscy o nim mówili i nabijali na kanale wyświetlenia (co jest skuteczne). Czaszkę jednorożca można kupić na eBayu już za ok. 130 zł i pewnie właśnie w taki sposób @180flix zdobył szczątki czarodziejskiego stworzenia. Tylko… czy naprawdę nie możemy poudawać, że odkrycie jest na serio?

bFGoYVoB

"Dobrze, teraz ruszajmy na poszukiwania smoków", pisze jeden z komentujących klip o odkryciu czaszki jednorożca. "Gratuluję znaleziska, naprawdę niesamowite", dodaje inny użytkownik TikToka. Kolejny pisze, że "To, że nie widziałeś jednorożca na własne oczy, nie oznacza, że one nie istnieją". Jak widzicie TikTok świetnie się bawi na imprezie u archeologów fantasy.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Bill Gates debatuje z szurami. "Chipy w szczepionkach są BEZ SENSU"