trendy
Jeśli Uberem kieruje osoba niebinarna lub kobieta, może odmówić kursu mężczyźnie
TikToker naśladował tak dobrze Gordona Ramsaya, że kucharz... zaprosił go na obiad!

TikToker naśladował Gordona Ramsaya tak dobrze, że ten… zaprosił go na kolację :O

Źródło zdjęć: © TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.08.2021 13:50

Jak można dorwać przepustkę na obiad z Gordonem Ramsayem? Ano, wystarczy dobrze go naśladować. Potwierdza to historia tiktokera, Jacka Chalmersa.

bFFwBvsj

TikTok może być niesamowicie mocnym narzędziem do zdobycia sławy i rozgłosu na całym świecie. Oto mamy jedną aplikację, która łączy cały świat w formie krótkich nagrań. Tam, gdzie YouTube nie miał konkretnego wsparcia (brak dobrego wspierania krótkich filmów oraz meh podejście do pionowych filmów), TikTok wszedł z rozpędem.

Platforma przeszła masę zmian, ale w tym momencie jest siłą, z którą trzeba się liczyć. Każdy jest tam. Nie dość, że trafia się do młodej społeczności, to sławę można zdobyć w mgnieniu oka. Dzisiejsza historia opowiada i=o świetnym odtwórcy Gordona Ramsaya, który notabene mówi w dość specyficzny sposób. Coś jakby użyć syntezatora mowy na buldogu. Ale wszystko po kolei.

Oto 18-latek z Wielkiej Brytanii, Jack Chalmers

Typowy "bloke" z Anglii, choć skrywa on ciekawy talent. Może i nie jest to połykanie noży - ale świetnie naśladuje telewizyjnego szefa kuchni, Gordona Ramsaya:

To nie uszło uwadze Gordona, który jest bardzo aktywny w social mediach. Przecież trend z "pokaż mi jak xyz" jest stałym tematem na tiktoki. Mniejsza: szef zauważył film Jacka!

Ba! Nawet zrepostował jego film na swoim instagramowym koncie:

Serwis Insider otrzymał kilka słów od tiktokera o całej sprawie:

"Postanowiłem wysłać mu wiadomość, dziękując za wszystkie informacje i dając mu do zrozumienia, jak bardzo go szanuję i podziwiam" - powiedział Jack. "Podpisałem się jako - twój dawno zaginiony syn, Jack - on wtedy odpowiedział: Hej Jack, to twój tata!'".

bFFwBvsl

Opisując to, co nazwał "niezwykle surrealistycznym momentem", Chalmers powiedział, że szef kuchni pogratulował mu jego viralowego sukcesu i "dał mu znać, kiedy będzie w mieście, aby mógł zorganizować kolację dla niego i jego kumpli".

Obiad z Ramsayem, no nieźle

Trzeba powiedzieć, Chalmers świetnie naśladuje sławnego szefa kuchni. Aż chciałbym zobaczyć ten obiecany obiad. Wyobraźcie sobie dwóch kłócących się ze sobą Gordonów... Ach, to byłby cudowny widok.

Źródło: Insider

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
UFO istnieje? Kongres odkrywa tajemnice Pentagonu i streamuje na YouTube