TikToker naśladował tak dobrze Gordona Ramsaya, że kucharz... zaprosił go na obiad!

TikToker naśladował Gordona Ramsaya tak dobrze, że ten… zaprosił go na kolację :O

Źródło zdjęć: © TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.08.2021 15:50

Jak można dorwać przepustkę na obiad z Gordonem Ramsayem? Ano, wystarczy dobrze go naśladować. Potwierdza to historia tiktokera, Jacka Chalmersa.

TikTok może być niesamowicie mocnym narzędziem do zdobycia sławy i rozgłosu na całym świecie. Oto mamy jedną aplikację, która łączy cały świat w formie krótkich nagrań. Tam, gdzie YouTube nie miał konkretnego wsparcia (brak dobrego wspierania krótkich filmów oraz meh podejście do pionowych filmów), TikTok wszedł z rozpędem.

Platforma przeszła masę zmian, ale w tym momencie jest siłą, z którą trzeba się liczyć. Każdy jest tam. Nie dość, że trafia się do młodej społeczności, to sławę można zdobyć w mgnieniu oka. Dzisiejsza historia opowiada i=o świetnym odtwórcy Gordona Ramsaya, który notabene mówi w dość specyficzny sposób. Coś jakby użyć syntezatora mowy na buldogu. Ale wszystko po kolei.

Oto 18-latek z Wielkiej Brytanii, Jack Chalmers

Typowy "bloke" z Anglii, choć skrywa on ciekawy talent. Może i nie jest to połykanie noży - ale świetnie naśladuje telewizyjnego szefa kuchni, Gordona Ramsaya:

trwa ładowanie posta...

To nie uszło uwadze Gordona, który jest bardzo aktywny w social mediach. Przecież trend z "pokaż mi jak xyz" jest stałym tematem na tiktoki. Mniejsza: szef zauważył film Jacka!

Ba! Nawet zrepostował jego film na swoim instagramowym koncie:

trwa ładowanie posta...

Serwis Insider otrzymał kilka słów od tiktokera o całej sprawie:

"Postanowiłem wysłać mu wiadomość, dziękując za wszystkie informacje i dając mu do zrozumienia, jak bardzo go szanuję i podziwiam" - powiedział Jack. "Podpisałem się jako - twój dawno zaginiony syn, Jack - on wtedy odpowiedział: Hej Jack, to twój tata!'".

Opisując to, co nazwał "niezwykle surrealistycznym momentem", Chalmers powiedział, że szef kuchni pogratulował mu jego viralowego sukcesu i "dał mu znać, kiedy będzie w mieście, aby mógł zorganizować kolację dla niego i jego kumpli".

Obiad z Ramsayem, no nieźle

Trzeba powiedzieć, Chalmers świetnie naśladuje sławnego szefa kuchni. Aż chciałbym zobaczyć ten obiecany obiad. Wyobraźcie sobie dwóch kłócących się ze sobą Gordonów... Ach, to byłby cudowny widok.

Źródło: Insider

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0