mini khabib

TikTok kocha Mini Khabiba. Kim jest groźny fighter, który wygląda jak dziecko?

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.06.2021 15:58

Klipy związane z Hasbulla Magomedovem wygenerowały na TikToku już ponad miliard wyświetleń. Jest więc bardziej niż prawdopodobne, że oglądaliście młodego wojownika w akcji. Na czym polega jego fenomen? Jaka jest przyczyna jego specyficznego wyglądu?

Kiedy trafiacie na filmy, na których występuje Hasbulla Magomedov, na pewno macie rozkminę, czy oglądacie dziecko wyglądające jak starzec, czy starca wyglądającego jak dziecko. W rzeczywistości jest to 18-latek, który ma 91 centymetrów wzrostu i waży 18 kilogramów. Hasbulla posiada cechy dziecięce, ponieważ urodził się prawdopodobnie z niedoborem hormonu wzrostu.

Chłopak pochodzi z Machaczała, miasta położonego nad Morzem Kaspijskim w Rosji. Hasbulla zaczął publikować na TikToku dla zabawy (na pierwszym filmiku pokazał, jak zasuwa na quadzie) i prędko stał się jedną z największych gwiazd na platformie. Teraz klipy z jego udziałem wyskakują nawet z lodówki, a wszystkie są utrzymane w humorystycznej, lekkiej konwencji.

Następca Khabiba Nurmagomedova?

Hasbulla Magomedov jest nazywany Mini Khabibem, ponieważ internauci uznali, że jest on podobny do Khabiba Nurmagomedova, rosyjskiego mistrza UFC w wadze lekkiej. Niemniej jednak panowie nie są ze sobą w żaden sposób spokrewnieni, choć – jak możecie zobaczyć na poniższym filmie – byli widziani podczas wspólnej kolacji.

khabib nurmagomedov and mini khabib hasbullah having dinner and taking pictures together

Mini Khabib jako groźny wojownik

Hasbulla zyskał przydomek po mistrzu UFC nie tylko ze względu na podobny wygląd lub pochodzenie. Panowie dzielą tę samą pasję, czyli zamiłowanie do sztuk walki. Mini Khabiba często można oglądać na sali treningowej, jak okłada pięściami swojego opiekuna.

trwa ładowanie posta...

Mini Khabib podobno stoczył już walkę z Abdu Rozikiem – wokalistą z Tadżykistanu – w formule MMA. Wydarzenie wywołało sporo kontrowersji, ponieważ przeciwnik Magomedova cierpi na karłowatość. Event miał się odbyć 18 maja, lecz organizatorzy pojedynku nie opublikowali jeszcze żadnych filmów z tej walki, ponieważ starcie jest określane jako wyjątkowo nieetyczne.

trwa ładowanie posta...

Mini Khabiba obserwuje na TikToku ponad 50 tys. osób, a na Instagramie ponad 1,6 miliona. Mimo tak olbrzymiej popularności niskorosły sportowiec nie planuje przywiązywać się do social mediów. W przyszłości chciałby zostać teologiem.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 12