lifestyle
Powstała kolekcja luksusowych ubrań dla PSÓW. Można wymyślić coś głupszego?
kanały kulinarne YouTube

TE kanały kulinarne musisz znać! #1

Źródło zdjęć: © Brooke Lark / Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.11.2020 08:02

Macie ochotę poznać jakiś przepis? Może jesteście fanami oglądania, jak ktoś przyrządza jedzenie? Pora na kilka kanałów, które warto odwiedzić od czasu do czasu!

bEUouTpL

Na początek kilka słów o tej liście. To będzie miks najróżniejszych kanałów dla osób początkujących, zaawansowanych, czy tych widzów, którzy chcą po prostu odprężyć się i pooglądać ładnie wyglądające jedzonko. 

Znajdziecie tutaj także polsko- i anglojęzyczne kanały. Dlatego też, jeżeli będziecie chcieli skorzystać z niektórych przepisów, polecam mieć gdzieś pod ręką przelicznik miar. Oprócz tego wszystko powinno być jasne!

Babish Culinary Universe (byłe Binging with Babish) / ENG

Odtworzenie przepisu na Krabby Patty z SpongeBoba? Jest! Nauka najprostszych przepisów od podstaw? Też jest! Kanał Babisha to jedno z najprzyjemniejszych miejsc w internecie dla każdego fana gotowania. Świetnym dodatkiem także jest odtwarzanie przepisów z filmów/seriali — a to stało się swoistą etykietą tego kanału.

Nawet osoby, które chcą poznać nowe przepisy, lub po prostu chcą nauczyć się czegoś nowego, znajdą na BCU masę mięsistego contentu.

You Suck At Cooking / ENG

Jeżeli Babish to profesjonalny kanał kulinarny, tak YSAC to jego bardziej rozrywkowy brat z delikatnie innym podejściem do nagrywania. I z większą ilością komedii, śpiewania czy świetnych tricków montażowych. Tyle ciekawych przejść nie widziałem już od dawna.

bEUouTpN

YSAC jednak nosi ze sobą naprawdę dużą wartość merytoryczną. Wszystko jest przekazane w bardzo krótkich filmach, ale (najczęściej) nie mamy do czynienia z kilkuletnim objaśnianiem historii… życia*.

*osoby, które kiedyś szukały przepisów w sieci, powinny od razu załapać to odniesienie.

Policzona Szama / PL

Liczycie kalorie? Makroelementy są dla Was bardzo ważne? Stosunkowo niedawno wpadłem na kanał Policzona Szama. A jest to naprawdę porządny kanał. Proste, a zarazem sycące potrawy, do których zawsze mamy podane wszystkie składniki w opisie. Polecam z całego serduszka, nawet jak nie zwracacie uwagi na wartości odżywcze.

Stilgar, Kuchnia Studenta / PL

Odchodzę odrobinę od wystawnych i niesamowicie wyglądających przepisów, a w zamian dam Wam… Stilgara! Tego Pana osoby grające powinny kojarzyć z kanału MoreleTV, ale także z jego kanału, o którym mowa. A szczególnie na serii Kuchnia Studenta, gdzie poznacie proste, wręcz bardzo proste przepisy — idealne na początek przygody z gotowaniem. Albo po prostu dla studenta.

The Food Emperor / PL +18

Oh, kto chociaż raz nie wpadł na ten kanał, niech rzuci kamień! … okej, nie musicie rzucać. The Food Emperor to kanał, który powinien otrzymać swoją własną kategorię kulinarną. Jest to bardzo profesjonalne show, w którym zobaczycie i poznacie masę ciekawych przepisów. Wyróżnik? Prowadzący. Jest to kompletnie 180 stopni względem tego, co można spotkać normalnie w sieci. Szykujcie się na masę przekleństw, ponieważ ten Szwed (tak!) uwielbia klnąc po polsku. 

Top Gar / PL

Może i jest to mniej znany kanał, ale wykonanie i jakość filmów przewyższa kanały z setkami tysięcy subów. Miły prowadzący, cudowne widoki w niektórych filmach i super pomysłowe przepisy. Dodatkowo także możecie poznać kilka ciekawych drinków. Wszystkie przepisy są także rozpisane na stronie Roadtripbus (roadtripbus.pl/).

bEUouTpP

Jeżeli nie znaleźliście tutaj swojego ukochanego kanału, to nie martwcie się. Kolejne listy są już w drodze. Właśnie!

Macie swoje ulubione kanały kulinarne?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
5 głupich i 5 mądrych cytatów z poradnika dla dojrzewających chłopców