lifestyle
"Patoginekologia", czyli co słyszą kobiety u ginekologa: "Ale masz piękną cipuszkę"
Kanały kulinarne Youtube

Kolejne kanały kulinarne z YT które MUSISZ znać

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.11.2020 10:00

Pierwsza część polecajek kanałów przyjęła się tak bardzo… że pora na następną część! Nie martwcie się, poziom będzie tutaj taki sam — a może nawet wyższy! Sami sprawdźcie.

bFZXpRVL

Pierwsza część polecajek kanałów przyjęła się tak bardzo… że pora na następną część! Nie martwcie się, poziom będzie tutaj taki sam — a może nawet wyższy! Sami sprawdźcie.

Kanały kulinarne na naszym ulubionym portalu filmowym, czyli YouTube, to temat-bagno. Można w niego naprawdę mocno wsiąknąć. Serio, jeżeli będziecie oglądać filmy z kanałów, które znajdziecie poniżej o… powiedzmy, 3 w nocy, nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Wait, nie widzieliście pierwszej części z niesamowitymi kanałami kulinarnymi? Pff, nie przyznawajcie się nawet! Migiem sprawdźcie tę listę, w której znajdziecie m.in. kanał, gdzie przygotowywane są przepisy z popularnych filmów/seriali i perfekcyjny kanał dla studentów.

Joshua Weissman / ENG

Chcecie prostych, ale zarazem ciekawych przepisów? Zobaczcie Joshuę, naprawdę. Jego seria “But Better” to odwzorowanie popularnych przepisów… ale lepsiej! Jeżeli kiedykolwiek bylibyście głodni i chcieli poznać przepisy prosto z U S A, to kanał Joshuy jest świetnym miejscem do startu.

Adam Ragusea / ENG

To już kanał z serii “idziemy w stronę pro”. Adam przekazuje świetne przepisy, tipy, czy po prostu ciekawe porady dla każdego aspirującego kucharza. Filmy na jego kanale pojawiają się bardzo często, więc nikt nie powinien mieć problemów z brakiem contentu do oglądania.

Food Insider / ENG

To już bardziej mainstreamowy kanał, z którym prawdopodobnie część z Was się spotkała. Jednak dla osób, które nigdy nie widziały wręcz viralowych porównań m.in. fastfoodów z USA i UK, warto wejść. I zostać dla innych, profesjonalnych filmów. Dowiecie się czegoś ciekawego, i pooglądacie jedzenie ze świata.

How To Make Everything / ENG

Może to nie jest kanał stricte poświęcony przepisom… ale i tak jest to niesamowicie ciekawy kanał, dzięki któremu coś się dowiecie. Założenia są proste, jak zrobić rzeczy, które mamy na wyciągnięcie ręki w sklepie, od podstaw. Więcej nie będę zdradzać! Może oprócz tego, że na tym kanale znajdziecie nie tylko żywność, ale także inne, także ciekawe materiały.

First We Feast / ENG

Temu kanałowi poświęcimy prawdopodobnie cały artykuł. Ale w skrócie: super popularny kanał, znajdziecie na nim m.in. Hot Ones (wywiady z gwiazdami podczas jedzenia niesamowicie ostrych skrzydełek), Food Skills, The Burger Show i więcej. Wejdźcie dla wywiadu z Billie Eilish, Kevinem Hartem czy nawet z Gordonem Ramsayem, a zostańcie dla cudownego The Burger Show!

Maciej Je / PL

Może i nie nauczycie się wielu rzeczy z tego kanału, ale przynajmniej zobaczycie masę najróżniejszych knajpek, restauracji czy cateringów. To już bardziej typ “vlogowego” kanału, aniżeli typowy *kucharski* kanał. Jednak nie można powiedzieć złego słowa o tym kanale, bo chce się wracać do kolejnych podbojów smakowych Macieja.

bFZXpRVN

Macie swoje ulubione kanały kulinarne na YouTube?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Schody dla osób na wózku? Fest Festival przeprasza za wpadkę