taylor swift

Taylor Swift i nowy album "Fearless"!

Źródło zdjęć: © Instagram
MTB,
15.02.2021 16:40

Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać. Piosenkarka dodała 6 piosenek do swojego nowo-nagranego albumu "Fearless”!

W ciągu ostatniego roku Taylor wydała dwa albumy. Nie zamierza jednak spocząć na laurach – w czwartek ogłosiła, iż nagrała już nową wersję swojego pierwszego albumu "Fearless”.

trwa ładowanie posta...

Po skandalu z udziałem Scooter'a Brown'a Taylor Swift jest zdeterminowana, aby odzyskać prawa do całej swojej muzyki. Od listopada pracuje nad ponownym nagraniem wszystkich swoich albumów. W czwartek ogłosiła, iż pierwszy z nich pt. "Fearless” jest już gotowy. Co więcej, nowo-nagrany krążek będzie miał o 6 piosenek więcej niż oryginał. Są to utwory, na których Taylor zależało od początku, ale wytwórnia, z którą wówczas pracowała, nie pozwoliła jej wydać ich na tym samym albumie.

Taylor podzieliła się newsem z fanami na swoich mediach społecznościowych. W poście na Instagramie napisała: ,,Fearless to album pełen magii i ciekawości, błogości i dewastacji związanych z młodością. To pamiętnik pełen przygód i odkryć nastolatki, która uczyła się z każdym pęknięciem w powłoce iluzji szczęśliwego zakończenia ukazanego w filmach. Niesamowicie się cieszę, że mogę Wam powiedzieć, iż nowa wersja mojego albumu ,,Fearless” jest już nagrana. Nazywa się ,,Fearless (Taylor’s Version)” i zawiera 26 piosenek.”

trwa ładowanie posta...

Artystka nawiązała również do skandalu dotyczącego wykupienia jej katalogu, pisząc: ,,Mówiłam już o tym, dlaczego nagrywam od nowa moje albumy, ale mam nadzieję, iż sposób, w jaki postanowiłam je nagrać, pomoże uwidocznić moje intencje. Artyści powinni posiadać prawa do własnych dzieł z bardzo wielu powodów, ale najważniejszym z nich jest to, że tylko artysta naprawdę *zna* swoje dzieło np. tylko ja wiem, które piosenki prawie trafiły na album, piosenki, które uwielbiałam, ale zostały wstrzymane z różnych powodów (za dużo piosenek o rozstaniu, za dużo wolnych kawałków, nie da się zmieścić tak wiele piosenek na jednej płycie)”.

Taylor zakończyła, pisząc, iż ponowne nagrywanie albumu było bardzo emocjonalnym doświadczeniem i że dzięki niemu jest tylko bardziej zdeterminowana, aby nagrać resztę albumów. Swift w swoim liście do fanów zamieściła również niespodziankę – zaszyfrowaną wiadomość. Wielbiciele Taylor odgadli już jej znaczenie – APRIL NNT, inaczej mówiąc – April 9th. Fani myślą więc, iż dziewiąty kwietnia to data premiery nowo-nagranego albumu! Jeśli jednak data ta jest dla Was zbyt odległa – posłuchajcie piosenki ,,Love Story” – jej premiera w nowej wersji odbyła się w nocy z czwartku na piątek!

Słuchaliście już?

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0