"Tajna Inwazja" na nowym zwiastunie

Flagi Rosji i eksplozja. Zwiastun "Tajnej Inwazji" zdumiewa

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,03.04.2023 15:30

Najnowszy zwiastun "Tajnej Inwazji" to preludium do kolejnej wielkiej wojny Marvela. Nick Fury, grany przez Samuela L. Jacksona, powraca cały w czerni i jest gotowy do walki z nowym zagrożeniem. Z zapowiedzi dowiedzieliśmy się również, że "Tajna Inwazja" zabiebiutuje na Disney+ już tego lata.

Nick Fury skrywał się w cieniu od wydarzeń z filmu "Spider-Man: Daleko od domu". W te wakacje, po prawie czterech latach człowiek stojący za Inicjatywą Avengers powróci, by zmierzyć się z radykalną frakcją Skrullów, na której czele stoi złowrogi Gravik. Nowy zwiastun "Tajnej Inwazji", która stanowi preludium do kolejnej wielkiej wojny Marvela, właśnie wylądował na platformie YouTube.

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że w "Spider-Man: Daleko od domu" przez większość czasu mieliśmy do czynienia z podstawionym Nickiem Furym, którego udawał zmiennokształtny Skrull. Dopiero w scenie po napisach pojawia się prawdziwy założyciel Avengersów, który okazał się pracować potajemnie gdzieś w kosmosie.

trwa ładowanie posta...

Nick Fury wraca na Ziemię

Ze zwiastuna jasno wynika, że nieobecność Nicka Fury'ego dało się odczuć na Ziemi. Minęły w końcu lata od czasu, kiedy Avengersom udało się odwrócić przytknięcie Thanosa. Podczas gdy Fury ukrywał się poza planetą, lojalni wobec niego Skrullowie na Ziemi, tacy jak Talos (Ben Mendohlson), obserwowali, jak ekstremistyczny Gravik (Kingsley Ben-Adir) wykorzystywał jego nieobecność, by realizować swoją tajną inwazję, mającą na celu podbicie Ziemi i ograbienie jej zasobów.

Tajna Inwazja | Oficjalny zwiastun PL NAPISY | Disney+

To właśnie ataki Gravika sprowadzają Fury'ego z powrotem na Ziemię, gdzie nawiązuje kontakt ze starymi – i pozornie ludzkimi – sojusznikami, takimi jak Maria Hill (Cobie Smulders) i Sonya Falsworth z MI6 (Olivia Colman). Jednak to odmowa Fury'ego, by skontaktować się z Avengersami i poprosić ich o pomoc, wydaje się jednym z głównych powodów problemów na Ziemi.

W zwiastunie pojawia się też wybuch pod rosyjskimi flagami, co może być nawiązaniem, a jednocześnie sprzeciwem twórców "Tajnej Inwazji" wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

"Tajna Inwazja" wprowadza także postać Veranke graną przez Emilię Clarke – to królowa Skrulli, która w komiksach dokonała inwazji na Ziemię. Do obsady powracają także Don Cheadle jako James Rhodes, znany również jako War Machine i Martin Freeman jako agent Everett K. Ross. Serial zadebiutuje na platformie Disney+ 21 czerwca.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1