seriale
Cenzura w "The Last of Us" od HBO. Widzowie nie zobaczyli ważnej sceny. Której?
Falcon i Zimowy Żołnierz: przecieki z serialu!

Przecieki serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Wiemy o przyszłości kluczowej postaci? | Plotki

Źródło zdjęć: © Marvel / Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.04.2021 12:55

Przecieki związane z serialem Falcon i Zimowy Żołnierz nie ustają. Odc. 3 pokazał nam znanego już antagonistę w kompletnie innym świetle. Jednak przecieki nie ustają — i jest ich masa. Prawdopodobnie poznaliśmy przyszłość jednego z protagonistów!

Uwaga, ten mały zbiór plotek może zawierać ogromne spoliery dotyczące nadchodzących odcinków Falcona i Zimowego Żołnierza. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie zabawy, to sprawdźcie coś innego. Może tekst Kuby o nowościach na HBO GO?

Falcon i Zimowy Żołnierz: przecieki i plotki

Wszyscy fani oczekują na kolejne odcinki drugiego wielkiego serialu z MCU. Po trzecim odcinku, który ujawnił nam masę informacji, pozostały nam tylko 3 odcinki. Warto tutaj zaznaczyć, iż serial był kręcony już pod koniec 2019 roku — jednak globalna pandemia trochę zmieniła plany. Dodatkowo doszło kilka dogrywek nowych scen.

Na nasze szczęście, dużo rzeczy wypłynęło już na półmetku serii. Stąd możemy bardzo łatwo się dowiedzieć, jaki los spotka niektórych bohaterów. Pamiętajcie, że nic z tego tekstu nie zostało oficjalnie potwierdzone. Dlatego, jeżeli coś nie wypali — sorki!

Falcon ZOSTANIE nowym Kapitanem Ameryką

Według przecieków zabawek z TFatWS oficjalnie Sam zostanie w trakcie serialu nowym Kapitanem Ameryką. Dostanie on kompletnie nowy strój, nowe skrzydła oraz tak, będzie dzierżył tarczę.

trwa ładowanie posta...
 • John Walker pod koniec serii stanie się U.S. Agentem

Zapytacie „a co z obecnym Kapitanem?”. Mowa o Johnie Walkerze, o którym więcej powinniśmy się dowiedzieć w czwartym odcinku. Jednak według zabawek, przybierze on pseudonim U.S. Agent. Jego kostium także się zmieni. Będzie on taki sam jak w komiksach: czarno-czerwony. Niestety wyciek mi uciekł/został usunięty. Jednak tak, wyciekła jego figurka.

 • Scenki z trailerów/przecieków, które mają pojawić się w następnych odcinkach

Fani zebrali wszystkie scenki, które pojawiły się w przeciekach oraz w trailerach. Oto co powinniśmy zobaczyć w najbliższych 3 odcinkach:

The Falcon and the Winter Soldier Episode 4-6 Footage

 • Czwarty odcinek zakończy się cliffhangerem

To zostało już potwierdzone przez wywiad MTV Asia, gdzie Sebastian Stan wyjawił, iż:

Mamy swój własny moment, na którym kończymy, który sprawia, że nie możesz się doczekać, co będzie dalej. Ale powiedziałbym, że odcinek 4 jest prawdopodobnie bardzo mocny.

Czyli w piątek możemy oczekiwać cliffhangera.

 • Piąty odcinek: zaskakujące cameo

W internecie obecnie istnieje masa różnych informacji i plotek o piątym epizodzie. Wiemy na pewno, że mamy się czegoś* spodziewać. Czego dokładnie? Plotki mówią o epizodycznym pojawieniu się, które przyprawi nas o opad szczęki.

Jedni mówią o pojawieniu się Czarnej Pantery. Miałoby to odrobinę sensu, ponieważ Chadwick Boseman zmarł dopiero w połowie 2020 roku. Inni mówią o aktorce Tatiana Maslany, która wcieli się w She-Hulka w serialu o tej samej nazwie.

 • Inne drobnostki

To już poziom teorii spiskowych i brak jakiegokolwiek potwierdzenia. Dlatego tę część traktujcie jako fanfiction. Po pierwsze, Sharon ma być mityczną postacią Power Brokera. A druga rzecz jest jeszcze ciekawsza: pod koniec serialu komiksowa grupa Thunderboltów ma się pokazać w jakiejś postaci.

Krótki wstęp: Thunderbolci to grupa złoczyńców działająca pod gen. Rossem. Tak, tym od Porozumień Sokovii. Patrzcie na to, jak na coś à la Suicide Squad w MCU.

Pamiętajcie, następny odcinek Falcona i Zimowego Żołnierza zadebiutuje na platformie Disney+ już w ten piątek!

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Kwiecień 2023 na Netfliksie. Nowe filmy i seriale w serwisie