pop-qultura
Myśleliście, że „Smoleńsk” to dno? „Stan zagrożenia” sprawdza, co jest jeszcze niżej
Falcon i Zimowy Żołnierz: przecieki z serialu!

Przecieki serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Wiemy o przyszłości kluczowej postaci? | Plotki

Źródło zdjęć: © Marvel / Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.04.2021 10:55

Przecieki związane z serialem Falcon i Zimowy Żołnierz nie ustają. Odc. 3 pokazał nam znanego już antagonistę w kompletnie innym świetle. Jednak przecieki nie ustają — i jest ich masa. Prawdopodobnie poznaliśmy przyszłość jednego z protagonistów!

bDUuoLNL

Uwaga, ten mały zbiór plotek może zawierać ogromne spoliery dotyczące nadchodzących odcinków Falcona i Zimowego Żołnierza. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie zabawy, to sprawdźcie coś innego. Może tekst Kuby o nowościach na HBO GO?

Falcon i Zimowy Żołnierz: przecieki i plotki

Wszyscy fani oczekują na kolejne odcinki drugiego wielkiego serialu z MCU. Po trzecim odcinku, który ujawnił nam masę informacji, pozostały nam tylko 3 odcinki. Warto tutaj zaznaczyć, iż serial był kręcony już pod koniec 2019 roku — jednak globalna pandemia trochę zmieniła plany. Dodatkowo doszło kilka dogrywek nowych scen.

Na nasze szczęście, dużo rzeczy wypłynęło już na półmetku serii. Stąd możemy bardzo łatwo się dowiedzieć, jaki los spotka niektórych bohaterów. Pamiętajcie, że nic z tego tekstu nie zostało oficjalnie potwierdzone. Dlatego, jeżeli coś nie wypali — sorki!

bDUuoLNN

Falcon ZOSTANIE nowym Kapitanem Ameryką

Według przecieków zabawek z TFatWS oficjalnie Sam zostanie w trakcie serialu nowym Kapitanem Ameryką. Dostanie on kompletnie nowy strój, nowe skrzydła oraz tak, będzie dzierżył tarczę.

 • John Walker pod koniec serii stanie się U.S. Agentem
bDUuoLNP

Zapytacie „a co z obecnym Kapitanem?”. Mowa o Johnie Walkerze, o którym więcej powinniśmy się dowiedzieć w czwartym odcinku. Jednak według zabawek, przybierze on pseudonim U.S. Agent. Jego kostium także się zmieni. Będzie on taki sam jak w komiksach: czarno-czerwony. Niestety wyciek mi uciekł/został usunięty. Jednak tak, wyciekła jego figurka.

 • Scenki z trailerów/przecieków, które mają pojawić się w następnych odcinkach

Fani zebrali wszystkie scenki, które pojawiły się w przeciekach oraz w trailerach. Oto co powinniśmy zobaczyć w najbliższych 3 odcinkach:

The Falcon and the Winter Soldier Episode 4-6 Footage

 • Czwarty odcinek zakończy się cliffhangerem

To zostało już potwierdzone przez wywiad MTV Asia, gdzie Sebastian Stan wyjawił, iż:

bDUuoLNV

Mamy swój własny moment, na którym kończymy, który sprawia, że nie możesz się doczekać, co będzie dalej. Ale powiedziałbym, że odcinek 4 jest prawdopodobnie bardzo mocny.

Czyli w piątek możemy oczekiwać cliffhangera.

 • Piąty odcinek: zaskakujące cameo

W internecie obecnie istnieje masa różnych informacji i plotek o piątym epizodzie. Wiemy na pewno, że mamy się czegoś* spodziewać. Czego dokładnie? Plotki mówią o epizodycznym pojawieniu się, które przyprawi nas o opad szczęki.

Jedni mówią o pojawieniu się Czarnej Pantery. Miałoby to odrobinę sensu, ponieważ Chadwick Boseman zmarł dopiero w połowie 2020 roku. Inni mówią o aktorce Tatiana Maslany, która wcieli się w She-Hulka w serialu o tej samej nazwie.

 • Inne drobnostki
bDUuoLNW

To już poziom teorii spiskowych i brak jakiegokolwiek potwierdzenia. Dlatego tę część traktujcie jako fanfiction. Po pierwsze, Sharon ma być mityczną postacią Power Brokera. A druga rzecz jest jeszcze ciekawsza: pod koniec serialu komiksowa grupa Thunderboltów ma się pokazać w jakiejś postaci.

Krótki wstęp: Thunderbolci to grupa złoczyńców działająca pod gen. Rossem. Tak, tym od Porozumień Sokovii. Patrzcie na to, jak na coś à la Suicide Squad w MCU.

Pamiętajcie, następny odcinek Falcona i Zimowego Żołnierza zadebiutuje na platformie Disney+ już w ten piątek!

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nie rozumiem, dlaczego influencerka pije koktajl z ŁOŻYSKA?