Sydney Sweeney ofiarą catcallingu

Sydney Sweeney padła ofiarą catcallingu. Usłyszała, że ma pokazać piersi

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.05.2022 18:00

Na tegorocznej Met Gali miało dojść do skandalicznej sytuacji. Kiedy Sydney Sweeney szła po czerwonym dywanie, jeden z fotoreporterów krzyknął, aby pokazała piersi. Nagranie z incydentu jest viralem na TikToku.

Met Gala przyciąga co roku największe gwiazdy kina, mody i estrady. Na bal, który odbywa się w Metropolitan Museum of Arts, mogą przybyć tylko zaproszone osoby. Goście przygotowują na ten dzień wyjątkowe kreacje, w których paradują przed obiektywami fotoreporterów. Wśród gwiazd na tegorocznej Met Gali pojawiła się aktorka grająca w serialu Euforia, Sydney Sweeney.

Kiedy Sydney Sweeney szła po czerwonym dywanie, usłyszała okrzyk, że ma pokazać piersi. Skandaliczna prośba prawdopodobnie padła z ust jednego z fotoreporterów. Zajście zostało udokumentowane na nagraniu. - Czy ktoś ma takie cycki jak ty? - słyszymy w filmie, który bije rekordy popularności na TikToku. - Podejdź bliżej, pokaż nam te cycki!

Was ‘Euphoria’s’ Sydney Sweeney Harassed by Photographer?

Sydney Sweeney na Met Gali

Aktorka zaregowała tak, jakby usłyszała okrzyk, ale nie zwróciła się w stronę fotoreportera. Rzecznik Met Gali wydał oświadczenie serwisowi BuzzFed News, w którym określił zachowanie mężczyzny jako "nieodpowiednie".

Właśnie zwróciliśmy uwagę na ten incydent - chociaż nie jesteśmy pewni, czy oskarżenia są słuszne ani kim mógł być reporter - i z pewnością nie godzimy się na to, aby nasi goście byli traktowani w tak nieprofesjonalny sposób - przekazał rzecznik Met Gali.

Catcalling - czym jest?

Catalling to określenie na jedną z form molestowania seksualnego, zwanego molestowaniem ulicznym. Obejmuje takie zachowania jak: okrzyki i groźby o charakterze seksualnym; szydercze, poniżające i wulgarne komentarze; a w skrajnych przypadkach stalking, dotykanie, obmacywanie, napaść i gwałt.

Sydney Sweeney skomentowała tegoroczną Met Galę, ale nie odniosła się do sytuacji z fotoreporterem: - To była wymarzona noc! Bawiłam się na czerwonym dywanie, jak jeszcze nigdy wcześniej. Dziękuję @toryburch za spotkanie i tę niesamowitą sukienkę. Nadal nie mogę uwierzyć, że ta noc wydarzyła się naprawdę.

trwa ładowanie posta...

Źródło: BuzzFeed News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 7