gaming
"Hogwarts Legacy" zarobiło swoje. Bojkot Rowling nie przynosi skutków?
gry halloween

Strach się... grać? Najlepsze i najbardziej przerażające gry na Halloween

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.10.2020 17:59

Pora na Halloween! Dynie, czaszki, zombie i… wiele więcej. Które gry mają jedne z najciekawszych motywów na to straaaszne święto? Które są wyjątkowo straszne? Spieszymy z odpowiedzią!

Na tej liście znajdziecie gry, ale także wydarzenia w grach, które mają motywy halloweenowe lub po prostu można się na nich naprawdę bać.

Jeżeli macie jakieś swoje propozycje, to podzielcie się nimi w komentarzach!

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Dodatek do pierwszej części RDR to jedno z najlepszych doświadczeń growych, które powinniśmy przeżyć 31 października. Zombie, apokalipsa i spooky nastrój. No i jeden z najlepiej ocenianych DLC w historii.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare/Red Dead Redemption Online

Nie dość, że jest to samodzielny dodatek (więc możemy w niego zagrać bez posiadania podstawki), to dodatkowo RDR będzie dostępne do zagrania nawet na Xbox Series X dzięki wstecznej kompatybilności.

A dla posiadaczy RDR2… zapowiada się świetny event!

trwa ładowanie posta...

Dead by Daylight

Horror w grze. I to nie jest typowy horror, gdzie wiemy, czego się spodziewać. Tutaj gracze wcielają się w rolę oprawcy i uciekających. Ale wszystko po kolei.

Dead by Daylight to świetny tytuł do grania ze znajomymi. Jeden gracz wciela się w zabójcę, a pozostała czwórka w bezbronnych (w miarę) cywilów, którzy próbują nie dać się złapać zabójcy. Randomowe poziomy, duża ilość stresu i świetny klimat — warto spróbować DbD!

Alien: Isolation

Jeden z najlepszych tytułów do prawdziwego *bania się*. Jeżeli chcecie poznać więcej takich gier, przy których naprawdę będziecie się bać, to sprawdźcie poniższą listę w artykule. Tam znajdziecie też opisanego Aliena!

Alien: Isolation - Launch Trailer

Overwatch

Gra tutaj ktoś jeszcze w tego bardzo udanego hero shootera? Pomimo wszystkich rozwiązań, które Blizzard wprowadził w ostatnim czasie (i zapowiedzi Overwatch 2…), wydarzenie halloweenowe trzyma zawsze wysoki poziom. W tym roku też event zapowiada się milusio:

Fortnite

Po… posłuchajcie mnie. Pomimo wszystkiego, pomimo tego, iż Fortnite nie jest grą dla każdego (lub szybko się niektórym nudzi), Epic tworzy naprawdę ciekawe wydarzenia. Ostatnia współpraca z Marvelem przyniosła niesamowite i spektakularne tryby gry, skórki i więcej.

Tak samo jest w przypadku Halloween. Informacje dot. nadchodzącego wydarzenia powinny zostać opublikowane w najbliższym czasie.

trwa ładowanie posta...

Borderlands 3

Bloody Harvest to duże wydarzenie halloweenowe, które powinno spodobać się każdemu fanowi masowego zabijania setek mobów! Wraz z wydarzeniem przychodzi także rzecz jasna masa lootu. A to jest przecież najważniejsze w tej grze!

Animal Crossing: New Horizons

A na koniec coś dla kilku fanów Nintendo Switch w Polsce! Wydarzenie w najnowszym Animal Crossing zapowiada się świetnie, ponieważ wszyscy gracze otrzymają masę ciekawego lootu.

No i nie można zapomnieć o sporej ilości rzeczy DIY. Od początku października gracze mogą zbierać specjalne cukierki, z których będzie można skorzystać 31 października.

A Wy w co będziecie grać w Halloween?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Jak wyryć swoje imię w "Diablo IV"? Kontrowersje wokół premiery gry