trendy
4F x RL9, czyli buty Roberta Lewandowskiego. Warte 499 złotych?
Jak zarobić na YouTube? TEN TRICK... jest zły

Sposób na łatwy zarobek na YouTube? JEDEN KIEPSKI i PROSTY TRICK

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.04.2021 09:15

Szukacie łatwego sposobu, jak zdobyć miliony wyświetleń na YouTube bez większego problemu? Oto jeden zaskakujący trick. I nie, to nie działa tak idealnie.

bFEZmEGH

Kto nie chciałby zdobyć miliona darmowych wyświetleń bez żadnej ciężkiej pracy? Kto nie chciałby móc wejść na swój kanał na YouTube i zobaczyć miliony wyświetleń? Według TikTokerki @thesavvymillennial w kilka minut możemy kompletnie za darmo stworzyć film.

O co tutaj chodzi?

Prosty trick, jak każdy może zyskać masę wyświetleń na platformie YouTube przy użyciu darmowych zasobów internetu oraz chwili naszego czasu. Oczywiście wszystko bez pokazywania naszej twarzy. Jak wyglądają kroki z TikToka?

Jeszcze na wstępie: chodzi tutaj o stworzeniu filmu w stylu „Rain Sound and Rainforest Animals Sound”. Czyli jakieś proste wideo połączone z dźwiękami deszczu, lasu, kominka — tak naprawdę tego, co znajdziemy w sieci za darmo. Jeżeli nadal nie kojarzycie, o co chodzi, to łapcie przykład:

Sleep Instantly with Heavy Rainstorm & Powerful Thunder Sounds Covering the Rainforest Park at Night

Jak zyskać miliony wyświetleń za darmo?

 1. Szukamy darmowego stockowego filmu. Czyli filmu, który możemy za darmo użyć bez naruszania praw autorskich. Strony takie jak pexels.com (a nie pixels) są Waszymi najlepszymi przyjaciółmi.
 2. Potem szukamy audio deszczu czy lasu na kolejnej stockowej stronie. Snapmuse.com będzie okej.
 3. Łączymy wideo z audio w darmowym programie do edytowania filmów. Canva lub DaVinci Resolve powinny być świetne.
 4. Na końcu szukamy bardzo trendującego/niezagospodarowanego tytułu, który mógłby się przebić. 

Tylko to tak nie działa

Zacznijmy od tego, że ta kategoria na YT jest bardzo oblegana. Pamiętajcie o tym, że jest to globalna platforma, która przyciąga miliony osób z całego świata. Przebicie się tutaj jest kwestią szczęścia, aniżeli „po prostu stworzenia filmu”.

Po drugie (i najważniejsze): nie da się od razu zarabiać na takim filmie, gdy mamy nowe konto. Dużo nowych osób o tym nie wie, ale aby móc zarabiać, trzeba spełniać bardzo specyficzne warunki. A te ciężko jest ogarnąć w 5 minut.

Co potrzebujemy, aby zarabiać na YouTube?

Czasu. Potrzebujemy czasu oraz ludzi. Aby włączyć monetyzację na filmach, nasz kanał musi:

 • Co najmniej 1000 subskrybentów.
 • W ostatnich 12 miesiącach nasze filmy miałyby być oglądane przez 4000 godzin.
bFEZmEGJ

Tak, aby Wam przybliżyć, 4000 godzin to 240 000 minut. W przypadku takiego długiego contentu związanego z dźwiękami natury, to nie jest aż takie ciężkie do osiągnięcia. Jednak pamiętajcie o tym, że trzeba zdobyć aż tysiąc osób, które klikną przycisk „SUBSCRIBE”.

No i stawki też nie są idealne. Jeżeli zarobicie w miesiąc około 100-200 złotych na tym, to osiągniecie duży sukces. Chyba że codziennie będziecie dodawali nowe dźwięki natury.

bFEZmEGL

Jak oceniam ten pomysł?

Jest okej. W sensie to nie jest nic rewolucyjnego. Na pewno to nie jest żaden pewny sposób na miliony złotych, które co miesiąc będą pakować się do naszej kieszeni. Można na pewno spróbować, ale nie liczcie na sukces.

Jak nie dziwne metody na zarobek, to może świetne kino? Obczajcie recenzję "Prime Time" od Ani!

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
10-latka powiesiła się przez challenge z TikToka. Zrozpaczona matka pozywa serwis