Spider-Man: No Way Home - trailer wyciekł?

"Spider-Man: No Way Home": WYCIEKŁ trailer. Fani mieli dość czekania? //Aktualizacja: oficjalny trailer!

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.08.2021 13:49

Fani czekający na trailer nadchodzącego filmu z MCU, "Spider-Man: No Way Home", mogli się nieźle zdziwić. Dzisiaj w nocy doszło do… wycieku na TikToku! Czyżby stracili cierpliwość? A może to kontrolowany wyciek?

Aktualizacja 24.08.2021: Oficjalny trailer został opublikowany! Znajdziecie go na końcu tekstu :O

Wszyscy fani Marvela od początku 2021 roku otrzymują dosłownie full wypas. Styczeń rozpoczął się emisją "WandaVision", potem serialu z Falkonem/Kapitanem Ameryką i Buckym, a ostatnio zakończył się pierwszy sezon "Lokiego".

Jeżeli chodzi o filmy, obecnie jest trochę mniej różowo. Po rocznym opóźnieniu zadebiutowała "Czarna Wdowa". A zaraz otrzymamy świetnie ocenianego "Shang-Chi", który ma być połączeniem blockbustera i azjatyckiego kina akcji. Ale to koniec roku jest najważniejszy dla wielu fanów. Oto zadebiutować ma wtedy trzeci film z serii o młodym człowieku-pająku "Spider-Man: No Way Home".

Uwaga, dalsza część może zawierać spoliery nadchodzącego filmu MCU. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie zabawy, to przestańcie czytać ten tekst. Nie warto psuć sobie TAKICH twistów fabularnych!

Problem z trailerem: jego brak

Zwiastuny to nic nowego w branży. Pozwalają one pobudzić społeczność i wytworzyć hype na produkcję. W przypadku Marvela, trailery są często pokazywane rok przed premierą. Jednak nadchodzący "Spider-Man" jest zgoła innym przypadkiem.

Mamy jedynie cztery miesiące do ogromnej premiery, a nadal nie otrzymaliśmy nic, no poza ogłoszeniem tytułu filmu. That’s it - a fani są głodni na coś nowego.

Było tyle pogłosek i przecieków o trailerze. Realnie nic z tego nie wynikło - do dzisiejszego poranka. Około godziny 3:00 na TikToku pojawił się nieukończony trailer.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego nieukończony? Ponieważ większość cyfrowych efektów specjalnych jest w surowym stanie. Bardzo surowym!

trwa ładowanie posta...

Zwiastun najpierw wyciekł na TikToku, ale dalej można go znaleźć m.in. na YouTube, chociaż pojedyncze filmy co chwilę znikają. Wytwórnia zajmująca się produkcją, czyli Sony, ściąga kopie ze wszystkich serwisów. To mogłoby wskazywać na to, iż nie jest to jakaś fanowska samoróbka, a coś oficjalnego.

Jeżeli jesteście ciekawi trailera, niżej podrzucam Wam kopie oryginału z TikToka!

SPOILER ALERT: SPIDERMAN No Way Home FULL TRAILER

Spider Man No Way Home Leaked Trailer!!!

Trudno się dowiedzieć czegokolwiek przy takiej jakości. Ale całość dzieje się bezpośrednio po zakończeniu "Far From Home", Parker jest ścigany, a jego przyjaciele są w niebezpieczeństwie.

Przecieki zaczynają się sprawdzać: Electro (Jamie Foxx) pojawi się w swoim kostiumie z komiksów. Doctor Octopus oryginalnej trylogii "Spider-Mana" powróci. Mamy się z czego cieszyć! Jeżeli naturalnie, to nie jest świetnej jakości fałszywka.

trwa ładowanie posta...

Tom Holland z samego rana też zapowiedział *coś* na swoim Instagramie

Kilka godzin po wycieku, aktor wcielający się w rolę Petera Parkera dodał na swoje stories bardzo zagadkowy wpis:

Nie jesteście gotowi!

Tom Holland sugeruje rychłą premierę zwiastuna?
Tom Holland sugeruje rychłą premierę zwiastuna? (Instagram)

Inne przecieki zdają się jednogłośnie stwierdzać, że ukończony zwiastun zostanie wydany w nadchodzących godzinach lub dniach. Materiał z dzisiejszego wycieku ma być stary - jego gotowa wersja ma wyjść w najbliższym czasie.

Ale… czy nie jest to "wewnętrzna" robota?

Cały internet teraz pisze i mówi o "Spider-Manie". Przecież taki wyciek to idealna forma "sprzedania" filmu wszystkim. Nie dość, że nie trzeba płacić nikomu na reklamę, to dodatkowo każdy teraz wyszukuje nowych informacji. I każdy będzie czekał na premierę "dobrego" trailera.

Serio, oto marzenie marketingowców: darmowy rozgłos za nic. Pewnie za drugim razem taki zabieg by nie zadziałał.

Brak tutaj pewności, że za wyciekiem stoi Sony. Ale taki ruch byłby IDEALNY w tym przypadku, gdzie fani znoszą jajo, czekając na premierę "No Way Home".

24.08.2021: Oficjalny trailer został wydany!

Na cztery miesiące przed premierą, Sony wydało oficjalny trailer. Miałem rację - wyciek był prawdziwy. Jednak ukończony trailer jest warty obejrzenia. Nawet dla samej końcówki!

SPIDER-MAN. BEZ DROGI DO DOMU - pierwszy zwiastun

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0