popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Oliwka Brazil diss na Young Multiego

Boxdel: Oliwka Brazil nagrywa DISS na Multiego. Szykuje się potężny beef?

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.06.2022 13:15

Bierzcie popcorn i rozsiądźcie się wygodnie. Wiele wskazuje na to, że konflikt pomiędzy Oliwką Brazil a Young Multim dopiero się rozpoczął. Podopieczna Smolastego podobno przygotowuje diss na swojego największego krytyka.

Boxdel ujawnił nowe sensacyjne fakty na temat dramy pomiędzy Oliwką BrazilYoug Multim. Włodarz Fame MMA i prowadzący kanał Aferki powiedział podczas streama: - Wiem z kuluarów na 90 procent, że Oliwka Brazil nagrywa diss na Multiego.

Jak zaczęła się drama pomiędzy Oliwką Brazil a Young Multim? Raper skrytykował twórczość podopiecznej Smolastego, na co sama zainteresowana odpowiedziała wywodem na Instagramie. Oliwka stwierdziła, że Multi "ma niespełnione marzenia o byciu raperem", a "to gó*no, co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki". Więcej na ten temat przeczytacie w naszym tekście.

Konflikt Oliwka Brazil vs Young Multi

Zarzuty Oliwki były w większości przestrzelone, co wykorzystał Multi - podczas streama powiedział, że jego rywalka wszystko zawdzięcza swojej wytwórni. Społeczność fanów Young Multiego dała się Oliwce na tyle we znaki, że raperka usunęła story z wypowiedzią na temat Multiego, zablokowała możliwość wysyłania jej wiadomości i wyłączyła kometarze pod najnowszym postem. Multi ogłosił wówczas sukces - Bingo! - napisał na Twitterze i mogłoby się wydawać, że konflikt dobiegł końca.

trwa ładowanie posta...

Boxdel: Oliwka Brazil nagrywa diss na Young Multiego

Boxdel podkreślił, że o dissie Oliwki Brazil na Young Multiego wie z "kulisów branżowych" i że jest to "mocny leak". Warto dodać, że w najbliższy piątek, 3 czerwca, Young Multi, Oliwka i Smolasty zagrają w Słupsku na festiwalu Juweland. Boxdel powiedział, że też tam pojedzie, aby "odkręcić dymy".

AFERKI - OLIWKA BRAZIL DISS NA YOUNG MULTI

Czy Oliwka Brazil naprawdę nagrała diss na Young Multiego? Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ istnienie "odpowiedzi" Oliwki potwierdził Smolasty. Raper zdradził to podczas koncertu, obejrzyjcie nagranie na TikToku:

trwa ładowanie posta...

Young Multi odniósł się do pogłosek, jakoby Oliwka Brazil nagrała na niego diss. - Wiecie, co jest najgorsze? Załóżmy, że wychodzi taki diss. Ku*wa, odpowiedzieć muzycznie na Oliwkę Brazil to trochę wstyd.

trwa ładowanie posta...

Konflikt pomiędzy Olwiką Brazil a Young Multim to najbardziej niespodziewana drama w tym roku. Chcielibyście, aby trwała dłużej?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?