Rupert Grint

Rupert Grint o powrocie do roli Rona Weasleya: "Byłbym na to gotowy"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.12.2020 12:33

Co by było, gdyby Rupert Grint otrzymał propozycję ponownego wcielenia się w rolę Rona Weasleya? W niedawno udzielonym wywiadzie aktor rozbudził nadzieje fanów sagi o Harrym Potterze.

Czy można zapomnieć o najbardziej uprzejmym czarodzieju w Hogwarcie, Ronie Weasleyu? Oczywiście, że jest to pytanie retoryczne – filmy o Harrym Potterze cieszą się niesłabnącą popularnością, mimo że ostatnia część sagi ujrzała światło dzienne w 2011 roku. Rupert Grint, aktor wcielający się w postać Rona, niedawno odniósł się do kwestii, czy chciałby raz jeszcze pojawić się w magicznym uniwersum.

Aktor powiedział, że byłby szczęśliwy, gdyby mógł ponownie zagrać słynną rolę młodego czarodzieja, ponieważ zawsze "bardzo lubił" postać Rona – informuje ComicBook.

Nie wiem. To znaczy, nigdy nie mów nigdy. Nigdy nie powiedziałbym, że "absolutnie nie". To była ogromna część mojego życia i bardzo lubię tę postać [Rona Weasleya – przyp. red.] i jej historie. Więc tak, myślę, że byłbym na to gotowy we właściwym czasie. Nie wiem, jaki zakres miałaby obejmować rola, ale tak, zobaczymy.

- Rupert Grint (za ComicBook)

Harry Potter and the Deathly Hallows Trailer Official HD

Obecnie Rupert Grint wciela się w rolę... ojca

Jak na razie nie ma co liczyć na to, że powstanie nowa część przygód Harry'ego Pottera. W tym momencie Rupert Grint odgrywa jedną z najbardziej odpowiedzialnych ról w życiu. W 2020 roku został tatą! W międzyczasie udziela się w serialu "Servant". Produkcja opowiada o parze, która doświadczyła niewyobrażalnej tragedii – straty dziecka.

trwa ładowanie posta...

W 2021 roku na pewno nie zobaczymy choćby zapowiedzi nowego filmu o Harrym Potterze, ale kinomaniacy i tak nie będą mieli powodów do narzekania. Sprawdźcie, jakie premiery filmowe czekają nas w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0