Rolnik szuka męża? TVP zaskakuje
Zmiana władzy dobrze wpłynęła na Telewizję Polską. TVP nie wyklucza udziału par jednopłciowych w jednym z hitowych programów randkowych.
Hitowy program Telewizji Polskiej staje się tolerancyjny. W najnowszej sesji Q and A na Instagramie programu "Rolnik szuka żony" padło pytanie o udział par jednopłciowych w programie. Po prawie dziesięciu latach na antenie produkcja otwiera drzwi dla społeczności LGBTQ+.
Podobne
- Co z zaręczynami Nikity? Influencerka stawia sprawę jasno
- Deweloper już wie, dlaczego ludzi nie stać na mieszkanie. "Im się nie chce"
- Bawi się z synem lalkami. Ludzie: "współczuję takiej matki"
- Książulo doczekał się naśladowcy? Partnerka bije na alarm
- Kandydatka PiS "przypadkowym przechodniem". Dostała pracę w TVP
"Rolnik szuka męża" nadchodzi?
Obecnie trwa nabór do jedenastej edycji "Rolnik szuka żony". W związku z tym na Instagramie programu twórcy odpowiadają na pytania i wątpliwości związane z udziałem. Jedną z osób interesowało, czy "osoby LGBT też mogą się zgłaszać?". Odpowiedź twórców skruszyła mur stworzony wokół TVP. Osoba odpowiedzialna za Instagrama "Rolnik szuka żony" odpisała: "Zapraszamy, miłość nie wyklucza".
"Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością. Dziesiąta edycja programu randkowego przyciągnęła przed telewizory ponad 2,5 mln osób. Finałowy odcinek obejrzało ponad 2,94 mln widzów. Zamysł programu jest prosty: Marta Manowska pomaga rolnikom znaleźć idealne partnerki. Osoby przed telewizorami śledzą rozwój relacji, które czasami są strzałami w dziesiątkę, a czasem - zupełnymi klapami. Dotychczas w programie udział brały wyłącznie pary heteroseksualne, pojawienie się jednopłciowych uczestników byłoby zupełną nowością.
Popularne
- Książulo zdemaskował Mualana? Internauci nie mogą przyzwyczaić się do jego głosu
- "I do pieca" zostanie zdaniem roku? Trend opanował internet
- "WSZYSCY JESTEŚMY KACPERCZYK", czyli powolne dojrzewanie [RECENZJA]
- Pitbull wraca do Polski. Kiedy i gdzie wystąpi? Jakie ceny i rodzaj biletów?
- Branża erotyczna jako kultura? Zapadł kontrowersyjny wyrok
- Miłosz z "Kuchennych rewolucji" złamał internet. "Prawdziwy goacik"
- Lila Janowska jest w ciąży? Fani podejrzewają, że Żabson zostanie ojcem
- Nemo wydali najbardziej szaloną płytę 2025 r.? "Arthouse" to kolorowy manifest [RECENZJA]
- Siedzą i się nudzą. Moda na rawdogging boredom podbija TikToka





