Batman Pattinson

Robert Pattinson poważnie przygotowywał się do roli "Batmana", oglądając filmy z nietoperzami

Źródło zdjęć: © Batman, Twitter.com, YouTube.com, New Atlantis WILD
Anna RusakAnna Rusak,21.02.2022 14:05

Robert Pattinson na poważnie podszedł do swojej roli w "Batmanie". Żeby zrozumieć swoją postać, oglądał nietoperze gryzące kurczaki w odbyt. Kto wie, może nawet zobaczymy taką scenę w "Batmanie"…

Już niedługo będziemy mogli oglądać najnowszego "Batmana"! Premiera filmu przewidziana jest na 3 marca, a w głównej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Pattinson w związku z premierą pojawił się w programie Jimmy’ego Kimmela i opowiedział trochę o tym, jak przygotowywał się do swojej wielkiej roli. Okazuje się, że sporą rolę odegrały w tym procesie… nietoperze.

Robert Pattinson i poszukiwania w "Batmanie"

Aktor postanowił jak najlepiej przygotować się do roli. Zdradził, że początkowo chciał się trochę wyróżnić na tle swoich poprzedników i grał Batmana… szepcząc swoje kwestie. Nie spodobało się to jednak twórcom, więc szybko porzucił ten pomysł.

BATMAN - Oficjalny zwiastun #3 PL

Zoë Kravitz, która w "Batmanie" wciela się w rolę Kobiety Kota, zainspirowała go jednak do dalszych poszukiwań. Aktorka w rozmowie powiedziała Pattisonowi, że oglądała filmy z walkami kotów, by sprawdzić, jak się poruszają. Robert postanowił zrobić to samo.


Rozmawiałem z Zoë Kravitz. Mówiła, że aby sprawdzić, jak się powinna poruszać, oglądała filmy, takie filmy z wielkimi kotami, pokazujące jak walczą, więc postanowiłem sprawdzić, jak walczy nietoperz.

"Batman" i nietoperze

Aktor opowiedział o odcinku serii "Planeta Ziemia", który pokazywał walczące nietoperze. W jednym z epizodów widzimy nietoperza trzepoczącego wokół klatki z kurczakiem przez godzinę. Przerażone zwierzę ostatecznie zasypia zmęczone, a nietoperz zakrada się do klatki i gryzie je w odbyt.

Bat hunting a Chicken

Okazuje się, że wideo istnieje naprawdę, ale należy do "New Atlantis Wild". Pattinson podobno nawet wysłał nagranie do reżysera "Batmana", na co ten miał odpowiedzieć krótkim: "Mam pomysł".

Kto wie, może więc w najnowszym "Batmanie" pojawi się scena, w której Rob gryzie kurczaka w zadek? W każdym razie trzeba przyznać, że naprawdę poważnie podszedł do swojej roli i zrobił porządny research.

Robert Pattinson on Playing Batman, Tom Holland Manifesting Spider-Man & Advice From Christian Bale

Źródło: Jimmy Kimmel, Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0