muzyka
Festiwale muzyczne w Polsce w 2023 roku. Kto wystąpi? [LISTA]
Rihanna miliarderką

Rihanna ma problem - Dziewuchy Dziewuchom chcą, aby przestała być miliarderką

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.08.2021 16:55

Rihanna jeszcze nie ustosunkowała się do wypowiedzi fundacji Dziewuchy Dziewuchom, zgodnie z którą nikt nie powinien mieć tylu pieniędzy co ona. Czy rzecznik piosenkarki wyda w tej sprawie specjalne oświadczenie? Sytuacja jest rozwojowa!

Rihanna dołączyła do klubu osób posiadających dziewięć zer na koncie, stając się tym samym drugą najbogatszą kobietą na świecie (pozycję liderki zajmuje Oprah Winfrey). Majątek jednej z najpopularniejszych piosenkarek wyceniono na 1,7 miliarda dolarów. Co ciekawe, większa część fortuny nie pochodzi z działalności muzycznej, ale z należących do Rihanny biznesów związanych z modą i kosmetykami.

Około 1,4 miliarda dolarów w majątku Rihanny pochodzi z firmy kosmetycznej Fenty Beauty, której kobieta jest założycielką. Pozostała część zarobków piosenkarki bierze się z działalności artystycznej i z udziałów w firmie Savage x Fenty, która produkuje bieliznę. Ostatnim projektem muzycznym Rihanny jest album "ANTI" z 2016 roku.

Dziewuchy Dziewuchom: "Nikt nie powinien mieć tylu pieniędzy"

News o tym, że Rihanna została miliarderką, skomentował profil Dziewuchy Dziewuchom na Twitterze. Osobom niezorientowanym powiem, że DD to organizacja społeczna o statusie fundacji, do której celów należy m.in. działanie na rzecz wykluczenia dyskryminacji kobiet w życiu publicznym, kulturze i sztuce; promowanie aktywności kobiet w życiu społecznym; promowanie publikacji, inicjatyw i osób związanych z problematyką prokobiecą.

Dziewuchy Dziewuchom o Rihannie
Dziewuchy Dziewuchom o Rihannie (Twitter.com)

Bardzo bym chciał, żeby przekonał mnie argument typu "Ma za dużo, więc powinna mieć mniej". Staram się sam siebie przekonać, że tego typu logika ma sens. Niestety, nie działa. Gdyby za odebraniem miliardów Rihanny szły dowody - np. śledztwo wykazujące, że cały swój majątek ukradła lub czerpie zyski z niewolniczej pracy dzieci - to by mnie przekonało. Jednak wszystko wskazuje na to, że piosenkarka na swoją obecną pozycję... zapracowała. Z tego powodu miliardy Rihanny budzą we mnie jedynie podziw i uznanie dla jej przedsiębiorczości.

Rihanna jeszcze nie odpowiedziała Dziewuchom. Internauci tak

Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Rihanna miliarderką
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Kasia,zgłoś
Te DD to jakiś żart, to brzmi jak powrót do komuny
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Palion zagra na pierwszym koncercie w grze "Roblox" w Polsce