gaming
Huawei MateBook D14 2020. Tani ultrabook dla studenta, który... przypomina Macbooka
PS5 sklep

PS5 wreszcie będzie dostępne... w zestawie za 3499 złotych!

Źródło zdjęć: © Sony / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.01.2021 18:42

Wreszcie PS5 będzie dostępne do zakupu! Jednak nową konsolę Sony będzie trzeba kupić w zestawie za srogie pieniądze. Gdzie, kiedy i dlaczego za tyle?

bDzsQsgj

Problemy związane z dostępnością PlayStation 5 to temat rzeka. Od prawie 2 miesięcy, walka o nową konsolę Sony to temat, którym każdy się jara. Niezadowoleni gracze, którym nie udało się załapać na pierwszą partię preorderów, czekają, aż PS5 będzie dostępne w normalnych cenach.

Resellerzy cieszą się, bo cena PS5 na popularnych serwisach ogłoszeniowych utrzymuje się od dłuższego czasu na poziomie 3.5-4.5 tysiąca złotych. Wiadomo, goła konsola w sklepach oficjalnie kosztowała na premierze 2299 złotych. Wiadomo też, że jeżeli jest tyle chętnych, a jest niewystarczająco konsol, to grać będą ci, którzy mają najzasobniejsze portfele.

Dlatego od czasu do czasu pojawiają się specjalne zestawy z PS5. Najczęściej dołączany jest do nich dodatkowy kontroler, kilka gier i inne pierdółki. Standard — to ma odstraszyć resellerów. Coś jak kiedyś dołączanie do kart graficznych dysków SSD i innych drobnostek.

Taką techniką także posłużył się oficjalny sklep Sony Centre. Już w ten poniedziałek o godzinie 12:00 będzie dostępna nowa fala zestawów z konsolą PS5. Sklep przygotował tzw. Zestaw Gracza, który składa się z:

  • Konsolę PS5 z napędem,
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense,
  • grę Sackboy: Wielka Przygoda na PS5.
  • grę Spider-Man: Miles Morales,
  • oraz subskrypcję PlayStation Plus na 12 miesięcy.

bDzsQsgl

Wszystko w cenie 3499 złotych

Wysyłka konsol będzie realizowana dopiero od 24 stycznia. Jeżeli chcecie upolować swoją konsolę PS5, to możecie zajrzeć do sklepu Sony Centre w tym momencie. Pamiętajcie, że liczba sztuk jest ograniczona, więc warto się śpieszyć. 

Komentarze (0)
arrow
Gry w cenie pizzy (ale nie mrożonej!) na PS4/PS. Ostatnie chwile, żeby skorzystać z promocji