gaming
Rosja chce zakazać gier z "propagandą LGBT". Na liście Simsy i Assassin's Creed
PS5 Pro nadchodzi? Tajemnicze pogłoski

PS5 Pro i PS5 Slim już istnieje? Sony miało wysłać "prototyp konsol"

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.03.2022 13:21

Gruchnęła wiadomość, jakoby Sony miało już przygotowywać mocniejszą wersję PS5 - Pro. Ale może chodzi po prostu o PS5 Slim? Spójrzmy na to!

bGxnXAhv

PS5 jest z nami od ponad roku. Chociaż "z nami" to złe określenie. Bardziej jest "do preorderu" i "na wyczekiwanie", aniżeli na większości półek osób, które chciały zagrać na nowej konsoli Sony.

Problemy z dostępnością PS5 trapią najnowszy produkt z linii PlayStation. W tym momencie dorwanie "gołej" konsoli graniczy z cudem. Trzeba kupować z nudnymi grami lub z dodatkowymi kontrolerami, co obniża z kolei ich cenę do poziomu niekiedy niższej, niż np. pady od Xboksa. Żyćko.

PS5 Pro/Slim nadchodzi?

Jak dojrzał serwis TweakTown, z danych importowych wynika, że Sony Interactive Entertainment (oddział Sony od PlayStation) w ciągu ostatnich kilku miesięcy wysłało do Stanów Zjednoczonych tysiące pudełek z zestawami deweloperskimi.

bGxnXAhx

Tak, tysiące. Mowa o tym, że zostały wysłane z Korei Południowej oraz Japonii. Według serwisu w listopadzie zeszłego roku firma Sony wyeksportowała z Wielkiej Brytanii do USA przesyłkę oznaczoną jako "konsola do gier wideo (prototyp)".

To tyle, ot "prototyp"

Czy może być to PS5 Pro/Slim? Oczywiście, że tak. Sony w tym momencie już zaczyna pewnie myśleć o PS6, więc zdecydowanie obecnie testowane są najróżniejsze prototypy nowej wersji PS5.

Ale - jeszcze chwila minie, aż poznamy następcę PS5. Tak z co najmniej rok do ogłoszenia? Co najmniej. Na E3 2023 zostanie, znając życie, ogłoszona wersja Slim, a po niej mocniejsza Pro.

bGxnXAhz

Równie dobrze może też chodzić o PSVR2 - bo premiera tego akcesorium do PS5 ma mieć swoją premierę w najbliższym czasie. Stąd teraz Sony jest na ostatniej lub przedostatniej prostej do premiery nowego zestawu VR.

Wszyscy na spokojnie, nie ma co się denerwować. Normalne PS5 ma jeszcze sporo życia przed sobą.

Źródło: TweakTown

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Prapremiera,zgłoś
Premiera ma mieć premierę… masło maślane 🤣 o matko 🤣🤣🤣🤣
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Wiedźmin 3" Next Gen jako darmowa aktualizacja. Internauci krytyczni