gaming
Post Malone uczynił fana milionerem. Kupił od niego kartę do gry
PS5 Pro nadchodzi? Tajemnicze pogłoski

PS5 Pro i PS5 Slim już istnieje? Sony miało wysłać "prototyp konsol"

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.03.2022 14:21

Gruchnęła wiadomość, jakoby Sony miało już przygotowywać mocniejszą wersję PS5 - Pro. Ale może chodzi po prostu o PS5 Slim? Spójrzmy na to!

PS5 jest z nami od ponad roku. Chociaż "z nami" to złe określenie. Bardziej jest "do preorderu" i "na wyczekiwanie", aniżeli na większości półek osób, które chciały zagrać na nowej konsoli Sony.

Problemy z dostępnością PS5 trapią najnowszy produkt z linii PlayStation. W tym momencie dorwanie "gołej" konsoli graniczy z cudem. Trzeba kupować z nudnymi grami lub z dodatkowymi kontrolerami, co obniża z kolei ich cenę do poziomu niekiedy niższej, niż np. pady od Xboksa. Żyćko.

PS5 Pro/Slim nadchodzi?

Jak dojrzał serwis TweakTown, z danych importowych wynika, że Sony Interactive Entertainment (oddział Sony od PlayStation) w ciągu ostatnich kilku miesięcy wysłało do Stanów Zjednoczonych tysiące pudełek z zestawami deweloperskimi.

Tak, tysiące. Mowa o tym, że zostały wysłane z Korei Południowej oraz Japonii. Według serwisu w listopadzie zeszłego roku firma Sony wyeksportowała z Wielkiej Brytanii do USA przesyłkę oznaczoną jako "konsola do gier wideo (prototyp)".

To tyle, ot "prototyp"

Czy może być to PS5 Pro/Slim? Oczywiście, że tak. Sony w tym momencie już zaczyna pewnie myśleć o PS6, więc zdecydowanie obecnie testowane są najróżniejsze prototypy nowej wersji PS5.

Ale - jeszcze chwila minie, aż poznamy następcę PS5. Tak z co najmniej rok do ogłoszenia? Co najmniej. Na E3 2023 zostanie, znając życie, ogłoszona wersja Slim, a po niej mocniejsza Pro.

Równie dobrze może też chodzić o PSVR2 - bo premiera tego akcesorium do PS5 ma mieć swoją premierę w najbliższym czasie. Stąd teraz Sony jest na ostatniej lub przedostatniej prostej do premiery nowego zestawu VR.

Wszyscy na spokojnie, nie ma co się denerwować. Normalne PS5 ma jeszcze sporo życia przed sobą.

Źródło: TweakTown

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Prapremiera,zgłoś
Premiera ma mieć premierę… masło maślane 🤣 o matko 🤣🤣🤣🤣
Odpowiedz
2like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Dawid Podsiadło pokazuje Dobrą Drogę w "Cyberpunk 2077". Poznaj Nieznajomego