Ratchet & Clank: PS5 dostanie aktualizacje za darmo

Ratchet & Clank (2016) cały czas za darmo! Wersja PS5 dostanie upgrade za FREE

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.03.2021 08:35

Czekacie jeszcze na coś? Nie warto! Ratchet & Clank na PS5 i PS4 jest obecnie dostępny kompletnie za darmo. Jednak jest coś lepszego, niż stara darmowa gra! Wait, co mogłoby być? Sprawdźcie sami!

Gra Ratchet & Clank z 2016 roku była niczym innym jak odświeżeniem pierwszej części z tej niesamowitej serii gier. Ta ostatnia odsłona spotkała się ze średnim odbiorem ze strony fanów oraz recenzentów. 

Jednak trzeba z drugiej strony powiedzieć, że jest to solidny tytuł zasługujący na co najmniej jedno podejście do niego. Szczególnie przed premierą nadchodzącej gry Ratchet & Clank: Rift Apart, która teoretycznie nie dzieje się w tym samym uniwersum. Ale tshh, teraz nie czas na to.

Oto najlepszy czas na pobranie gry Ratchet & Clank na PS5

Zacznijmy od tego, że tytuł jest dostępny kompletnie za darmo na PS4 oraz PS5. Bez znaczenia czy macie subskrypcję PS Plus, czy skończyła się ona Wam wieki temu: każdy za darmo może pobrać i zatrzymać R&C (2016).

Tylko co ważne, obecni lub przyszli posiadacze PS5 powinni tym prędzej zaklepać sobie własność tej gry z jednego, acz ważnego powodu! Jeszcze przed premierą następnej gry z serii o lombaksie, Ratchet & Clank (2016) otrzyma darmowe ulepszenie dla PS5. Ergo, aż stałe 60 klatek na sekundę dla każdego!

trwa ładowanie posta...

Pamiętajcie o tym!

Pamiętajcie, czas na pobranie darmowej gry macie jedynie do 31 marca. Po tym czasie gra przestanie być darmowa dla wszystkich. Haczyk jest taki, że ten tytuł pozostanie w kolekcji PS Plus Collection, więc każdy posiadacz PS5 z aktywną subskrypcją PS+ będzie mógł nadal pobrać Ratcheta za darmo.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0