Zamierza spać z 365 facetami w rok

Przespała się z 300 facetami w rok. Teraz zamierza to przebić

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,19.02.2024 16:15

Najbardziej aktywna sek*ualnie kobieta w Australii ujawniła, że w tym roku zamierza pobić swój rekord. Annie Knight, która w zeszłym roku spała z 300 facetami, postawiła sobie za cel 365 partnerów w 2024 r.

Modelka z serwisu tylko dla fanów Annie Knight została okrzyknięta "najbardziej aktywną sek*ualnie kobietą Australii" po tym, jak przespała się z 300 mężczyznami w ciągu jednego roku. W 2024 roku podnosi poprzeczkę.

Mieszkająca w Gold Coast 26-latka w 2023 r. zszokowała cały internet, gdy podzieliła się szczegółami swojego aktywnego życia sek*ualnego. Annie ma jednak ochotę na więcej i ujawniła swój nowy cel: podniesienie stawki do 365 mężczyzn w 2024 r.

trwa ładowanie posta...

Obecnie Australijka jest na dobrej drodze do osiągnięcia - a nawet przebicia - swojego celu. Zgodnie z jej relacją w tym roku przespała się już z około 70 facetami. "Moim celem jest 365 [mężczyzn - przyp. red.] w 365 dni i jak na razie znacznie wyprzedzam harmonogram. Myślę, że w tym tempie osiągnę 365 do połowy roku" - wyznała Annie.

Czemu aż 365 facetów?

Knight, która została zwolniona z pracy w marketingu, gdy ujawniono jej działalność na niebieskiej platformie, twierdzi, że w przeszłości nigdy nie miała "zbyt udanego życia randkowego".

Kiedyś chodziłam na około trzy randki rocznie, dlatego chcę to zrobić. Nigdy nie byłam zbyt dobrą randkowiczką, więc chciałam dać sobie motywację i rozliczam się z tego, publikując recenzje randek online

- zdradziła Knight.
trwa ładowanie posta...

Annie wyznała również, że nie ma większego problemu ze znalezieniem zainteresowanych mężczyzn. Przyznała, że przed świętem zakochanych setki mężczyzn prosiły ją o bycie ich walentynką. Wybrała dwóch - z jednym zrobiła to po śniadaniu, a z drugim po randce niespodziance.

Wiedzą dobrze, zanim pójdziemy na randkę, co robię w pracy, ponieważ mam to w moim profilu randkowym, więc nie mam nic do ukrycia i nie mam się czego wstydzić

- skwitowała Annie

Źródło: dailymail.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 28
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 66
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 29
  • emoji kupka - liczba głosów: 244
6/9:,zgłoś
"...i cudzoloznicy...nie wejdą do Krolestwa Bozego."1 List do Koryntian
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Nowy Test.,zgłoś
"Majac umysl przytępiony , oddali sie rozpiscie , dopuszczajac sie wszelkiej nieczystosci..."List do Efezjan 4/19
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
adaśko,zgłoś
fajna jednorazówka
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 132
Komentarze (132)
Powrót