Radio Garden

Posłuchaj radia z każdego zakątka świata: Radio Garden

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.02.2021 11:00

Macie ochotę posłuchać radia z Afryki? Albo może interesuje Was coś z Pekinu? Poprzez świetny interfejs strony Radio Garden popodróżujecie myszką po mapie świata w poszukiwaniu wymarzonego radia

Kto jeszcze słucha radia? Ano, sporo osób: starsi słuchacze, klienci sklepów, niektórzy kierowcy, czy osoby zakochane w Euro Truck Simulator 2. Mniejsza, radio jest cały czas świetną metodą na słuchanie różnorakiej muzyki oraz sposobem pozyskiwania informacji z danego kraju.

Dawno nie widziałem tak przyjemnego i prostego sposobu na znalezienie najróżniejszych stacji radiowych z całego świata, jak Radio Garden. Pomysł jest niesamowicie prosty i bardzo intuicyjny. 

radio garden
radio garden (Oliwier Nytko , Aplikacja Radio Garden)

Sam projekt nie jest nowy. Jego życie rozpoczęło się już w 2013 roku. Radio Garden przeżyło już kilka wzlotów popularności. Przykładowo, w 2016 roku strona stała się viralem. 

Z drugiej strony, zawsze znajdzie się spore grono osób, które nie będą znały tego sposobu na poznawanie muzyki. Dlatego też przedstawiamy stronę i aplikację Radio Garden:

Radio Garden umożliwia słuchanie tysięcy stacji radiowych na żywo na całym świecie poprzez obracanie globu. Każda zielona kropka reprezentuje miasto lub miasteczko [z dostępną co najmniej jedną stacją radiową ~dop. redakcja]. Naciśnij, aby dostroić się do stacji radiowych nadających z tego miasta.

- Opis aplikacji ze Sklepu Play

Wszystko działa tak samo w aplikacji mobilnej i na stronie Radio.Garden. Przeciągamy myszką/palcem po globie w poszukiwaniu interesującego nas państwa/miasta. Bez problemu jesteśmy w stanie posłuchać radia z Chin, Australii, czy Kongo. Opcji jest bez liku! 

Intuicyjna obsługa, masa najróżniejszych stacji radiowych. Czego chcieć więcej? Oczywiście, jeżeli miasto jest skojarzone z więcej niż jedną stacją, to takowe radia będą tam dostępne. Można to łatwo zobaczyć na podstawie Warszawy:

Radio Garden
Radio Garden (Oliwier Nytko , Aplikacja Radio Garden)

Warto się tym pobawić, nawet chwilkę! Radio Garden możecie słuchać:

Powodzenia w poszukiwaniu nowych stacji radiowych!

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0