popkultura
Twórca serialu "Rick i Morty" uniewinniony. Wróci do produkcji?
Ekipa inwestuje w tatuaże! PS. Fani Lodów Ekipa też będą ukontentowani

Ekipa inwestuje w branże tatuaży. Będą nowe Lody Ekipy

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.01.2023 14:00

Ekipy Holding ogłosiła, że zainwestowała w innowacyjny polski startup. Chodzi o platformę łączącą tatuażystów i klientów o nazwie INKsearch.co. Projekt wykorzystuje sztuczną inteligencję. Wiemy też, że w przygotowaniu jest nowy produkt z cyklu Lody Ekipy.

Ekipa to coś ogromny twór. Aż trudno uwierzyć, że została zapoczątkowana przez grupkę znajomych i młodego Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Wraz z biegiem czasu przekształciła się w spółkę, która wypuszcza nie tylko materiały internetowe, ale także własne produkty. Niedawno pisałem o tym, że nowym prezesem Holdingu Ekipy został się Łukasz Wojtyca, czyli Wujek Łuki. Zaledwie dzień później Ekipa poinformowała o dwóch ważnych inwestycjach.

Ekipa Investments ASI inwestuje w biznes tatuaży

Ekipa Investments ASI to spółka, w której Ekipa Holding S.A. ma większościowe udziały. Zajmuje się inwestowaniem w obiecujące projekty.

Z informacji podanej przez spółkę 12 stycznia wynika, że Ekipa Investments ASI wkroczyła w biznes tatuaży. Zainwestowała wspólnie z włoskim funduszem Startup Wise Guys kwotę 200 tys. euro w platformę do rezerwacji sesji tatuaży INKsearch.co. Nie podano, ile wyłożył każdy z inwestorów.

Co to jest NKsearch?

Co najważniejsze, jest to polski startup! Platforma pozwala na szybkie połączenie klientów z artystami, którzy będą odpowiadali poszczególnym wymaganiom. INKsearch podaje, że wykorzystuje sztuczną inteligencję.

- Klienci nie muszą już spędzać tygodni na szukaniu inspiracji. Dzięki AI mogą wgrać tatuaż jak im się podoba i INKsearch podpowie artystów z ich miasta, którzy tworzą prace w podobnym stylu. Bardzo się cieszymy, że EKIPA Investments ASI dostrzegła i doceniła rozwiązania, które zastosowaliśmy w INKsearch.co - mówi Mateusz Łagowski z INKsearch.co cytowany w informacji prasowej.

Pieniądze mają pozwolić firmie na wejście na włoski rynek.

Ekipa widzi w platformie ogromny potencjał. Mowa nawet o tym, że platforma może stać się "rozwiązaniem przyszłości dla branży tatuażu":

- Bardzo optymistycznie patrzymy na potencjał tej inwestycji i mamy nadzieję, że INKsearch.co będzie kontynuować swój dynamiczny rozwój, skalując swój biznes na kolejne kraje w Europie i na świecie. Platforma ta, to nie tylko rewolucyjne rozwiązanie dla branży tatuażu, ale również doskonałe narzędzie dla klientów, którzy chcą zarezerwować tatuaż w sposób szybki i wygodny - mówi Łukasz Górski, prezes EKIPA Investments ASI cytowany w informacji prasowej.

Nie jesteście fanami tatuaży? Ekipa zapowiedziała też coś dla fanów produktów spożywczych:

Będą nowe Lody Ekipy

Lody Ekipy są nadal jednym z najważniejszych produktów promowanych w Polsce przez influencerów. W grudniu 2022 roku podpisana została umowa ze spółką Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral sp.j. Po co? Aby produkować kolejne Lody Ekipa!

Za dużo jeszcze nie wiemy. Naturalnie nie ma jeszcze żadnych informacji na temat nowych smaków czy wariantów. Ale pewne jest to, że Lody Ekipy wrócą z kolejną edycją:

"Z uwagi na duże zainteresowanie produktami Koral powstałymi przy dotychczasowej współpracy, przewidujemy, iż zawarcie niniejszej umowy i wynikające z niej wynagrodzenie może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe" - podaje w oświadczeniu spółka Ekipa Holding.

Ciekawe, co teraz wymyślą!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu