Pieniądze nie dają szczęścia? Heh. Streamer uciszył płaczące dziecko gotówką

Pieniądze nie dają szczęścia? Heh. Streamer uciszył płaczące dziecko gotówką. Można? Można!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.06.2022 09:00

Jak można łatwo naprawić sobie dzień, tj. uciszyć płaczące dziecko? Ano, wystarczy zaoferować mu 100 dolarów - i już znika płacz. Gdyby życie było tak proste…

Historie związane ze streamerami są nierzadko głupie czy bezsensowne. Ot, sporo dram na popularnym Twitchu obraca się wokół banów, golizny oraz prób obejścia banów spowodowanych golizną i użyciem "zakazanych" słów. Dzisiaj będzie o czymś milszym, czyli o sposobie na uciszenie dziecka - wystarczy trochę gotówki.

Streamer uciszył płaczące dziecko [ZOBACZ JAK]

Naszym bohaterem jest streamer IRL "YourFellowArab", znany w społeczności po prostu jako "Arab". Streamowanie IRL oznacza tyle, co "nadawanie na żywo z życia" np. podczas chodzenia po mieście czy wykonywania różnorakich aktywności w prawdziwym świecie.

Jak przekazał portal Dexerto, Arab podczas streamowania w Parku Milenijnym w Chicago natknął się na bardzo głośne dziecko, które wchodziło dość mocno w audio, jak i kard. Po kilku słowach, które miały go uspokoić, streamer zaproponował… przekupienie dziecka - aby polepszyć mu humor i mieć spokój.

"Czy przestaniesz płakać, jeśli dam ci sto dolarów?" - zapytał, po czym wręczył mu banknot i przybił piątkę. Powiedział też, aby dzieciak był "dobry dla swojej mamy". Odmówił też przyjęcia zwrotu pieniędzy "Gratulacje, kasa jest wasza! Ale nie wolno mu płakać".

trwa ładowanie posta...

Komentarze fanów?

Najczęstszy zarzut, który przewijał się na streamie (oraz w komentarzach), to pytanie "czy to było oskryptowane?":

Czy to było oskryptowane, czy nie? To zabawne, że przypadkowy płaczący dzieciak wyskakuje znikąd bez żadnej rodziny, która by go odprowadziła, zatrzymuje się koło nich i odchodzi po otrzymaniu pieniędzy.

trwa ładowanie posta...

Jeżeli było - to cóż, YourFellowArab zrobił sobie pozytywny PR takim zachowaniem. Normalny człowiek wkurzyłby się na matkę dziecka lub po prostu zmienił miejsce w parku.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Dexerto

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0