piątkowe polecajki

Piątkowe polecajki na weekend 29-31.01

Źródło zdjęć: © Vibez.pl
ASO,
29.01.2021 10:31

W ostatni weekend stycznia przygotowaliśmy dla Was zestaw idealny na egzaminacyjne stresy – popkulturalny podkast, program dla miłośników lasu oraz coś słodkiego dla zapracowanego mózgu.

W zeszłym tygodniu Gosia pokazała nam m.in. najlepszy sitkom oraz wzruszającą książkę "Małe Życie". Jako że koniec semestru już za pasem, w tym tygodniu postawiłam (znowu) na słuchanie i oglądanie.

Do posłuchania/obejrzenia:

Jeśli nie znacie "Marcina z lasu", to czym prędzej zachęcam do nadrobienia zaległości! Jest z wykształcenia leśnikiem, pasjonatem przyrody, a na YouTube pokazuje nam z bliska życie leśnych zwierząt. Gdy dodamy do tego jego kojący, ciepły głos, to kilkuminutowy relaks murowany!

Marcin z lasu: EkoBlabla #1 O wilkach i beczce

Do posłuchania:

ZVZ to podkast popkulturalny, w którym Katarzyna Czajka-Kominiarczuk i Paweł Opydo w merytoryczny, a jednocześnie bardzo lekki sposób komentują aktualne wydarzenia oraz sprawy społeczne. Polecam wszystkim, którzy lubią po prostu być na bieżąco/wiedzieć, co się dzieje w społeczeństwie.

ZVZ #153 – Życie i praca w nowej rzeczywistości

Do obejrzenia:

W styczniu ruszył drugi sezon "Down the road – zespół w trasie". W programie Przemysław Kossakowski razem z 6 uczestnikami z zespołem Downa przemierza Chorwację i Grecję. Przez 12 odcinków grupa stawia czoła wyzwaniom dnia codziennego oraz opowiada o swoich marzeniach czy obawach.

Dla wielu z nich jest to pierwsza samodzielna wyprawa bez opiekunów/rodziców i okazja do usamodzielniania się w nowych sytuacjach. Warte każdej minuty oglądania. Polecam zacząć od pierwszego sezonu!

down the road
down the road (Materiały prasowe)

Do upichcenia - Ciasto Kinder Country Eli Nowak

Będziecie potrzebować tak naprawdę niewielu składników i nie potrzebujecie do tego piekarnika. W przerwie od nauki idealna nagroda!

Pełny przepis znajdziecie tutaj na blogu Eli (klik!)

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0