OjWojtek założył restaurację? "Żryj, udław się i wypier*alaj"
Popularny youtuber OjWojtek stoi za konceptem restauracji rodem z USA. Już dziś, 19 kwietnia, wielkie otwarcie knajpy "Udław się".
OjWojtek w jednym ze swoich filmów mimochodem zapowiedział otwarcie restauracji. Youtuber oznajmił, że fani będą mogli spodziewać się pysznego jedzenia oraz niezapomnianych wrażeń.
Część osób pozostała jednak sceptyczna względem ogłoszenia twórcy. Kontrowersję budził fakt, że OjWojtek nie podał informacji o własnej knajpie z odpowiednią pompą, a umieścił ją na samym końcu ostatniego filmiku opublikowanego na kanale.
Zapytałem 301 Organizacji Co Mi Dadzą
OjWojtek zakłada knajpę tylko dla pieniędzy
Okazało się jednak, że OjWojtek naprawdę otworzył restaurację i to w dodatku nietypową jak na polskie standardy. Knajpa nazywa się "Udław się" a na kartce przyczepionej do drzwi można przeczytać notkę, która zapowiada, co czeka na gości w autorskim lokalu youtubera.
"Jeśli liczyłeś na miłą obsługę to se ku*wa idź do Gesslerowej, my założyliśmy tę knajpę tylko i wyłącznie dla pieniędzy. W restauracji występuje zakaz używania zwrotów grzecznościowych - telefonu. Żryj, udław się i wypier*alaj" - głosi kartka wywieszona na drzwiach lokalu.
Koncept został zainspirowany restauracjami z USA, w których kelnerzy obrażają gości a obsługa i klienci są dla siebie wzajemnie niemili.
Restauracja OjWojtka mieści się przy ulicy Noakowskiego 12 w Warszawie.
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Bagi na liście Forbes 30 under 30. Znalazł się tam szybciej od Friza
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Taki przyjaciel to skarb? Patec wpłacił gigantyczną kaucję za OjWojtka
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Fotograf oskarżył Jeleniewską o kradzież zdjęcia. "To jest po prostu patologia"
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Prankował obcych ludzi strzykawką. Teraz tego żałuje