gaming
Rosja chce zakazać gier z "propagandą LGBT". Na liście Simsy i Assassin's Creed
Szczepienie w GTA? Pfizer zaprasza do cyfrowego dziabnięcia

Oficjalnie w GTA można się… ZASZCZEPIĆ. Nowy pomysł Pfizera ruszył w Brazylii

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.11.2021 13:10

Zaszczepiliście się? To teraz pora zaszczepić się... w GTA. Pfizer umożliwił przyjęcie dawki na jednym serwerze w Brazylii :O

bGxCDxFf

Do świata gier wchodzą szczepienia! Może nie są obowiązkowe, ale ciekawe jest to, iż trafią one do jednej z najpopularniejszych gier o… rabunkach, wyścigach i zdzieraniu kasy z graczy. Mowa naturalnie o GTA V, a dokładniej o module online.

Szczepienie w GTA

Jak podaje portal AdAge oraz Wirtualnemedia.pl, brazylijski oddział Pfizera wraz z agencjami reklamowymi Ogilvy Brazil i Druid wyszedł z ciekawą inicjatywą. Może i nie w oficjalnej grze, ale na fanowskim serwerze. Mowa o najpopularniejszym serwerze w Ameryce Łacińskiej, Cidade Alta, gdzie gracze wcielają się w różne role, prowadząc wirtualne życie.

Cała akcja składa się z dwóch części. Najpierw gracze w GTA mogą zaszczepić swoje postacie w grze, udając się do cyfrowych ośrodków Pfizera w świecie gry. Są one dodawane przez serwer, nie jest to nowość wprowadzona przez Rockstar, twórców oryginalnej gry.

trwa ładowanie posta...

Potem uczestnicy mogą wrzucić na swoje social media zdjęcia z hasztagiem #InGameVaccine. Jest jeden haczyk: gracze mają pokazać w SM, że są zaszczepieni.

Cidade Alta - Conscientização no combate à Covid-19

Można coś wygrać?

Po wykonaniu tych czynności gracze otrzymają na serwerze większą odporność na obrażenia oraz niebieski emblemat. Cała akcja jest prowadzona przez Pfizera, a do reklamy zostali zaproszeni najwięksi twórcy internetowi.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Wiedźmin 3" Next Gen jako darmowa aktualizacja. Internauci krytyczni