gossip girl
"Plotkara" na pewno wie. Bohaterowie Gossip Girl – co robią teraz?
Plotkara

Nowy sezon „Plotkary" – jest data, są szczegóły, plus oficjalny zwiastun

Źródło zdjęć: © YouTube.com, HBO
Anna RusakAnna Rusak,01.06.2021 19:44

Są szczegóły dotyczący obsady, listy odcinków i premiery najnowszej „Plotkary”. No i może przede wszystkim – mamy zwiastun

Tak, już niedługo usłyszymy to słynne: „XOXO, Gossip Girl” i to nawet wypowiedziane głosem Kristen Bell, czyli oryginalnej "Plotkary". Jej rola narratorki serialu została już potwierdzona, także wszyscy fani i fanki mogą odetchnąć z ulgą.

Poza tym ostatnio dostaliśmy nie tylko garstkę informacji o obsadzie – pisaliśmy o niej chociażby tutaj – ale stacja podzieliła się z widzami pierwszym zwiastunem i datą premiery. Zdradzono też, na co możemy liczyć w związku ze zmianami w fabule.

Kiedy premiera

Premiera nowego sezonu „Plotkary” zaplanowana jest na 8 lipca. Także już w te wakacje usłyszcie, że „poczuliście się zbyt komfortowo” i znowu przeniesiecie się do nastoletnich dram i plotek. Umówmy się, że to taka rozrywka, jakiej latem szczególnie potrzeba – chill i dramy idealnie wchodzą w wakacje.

Nowy sezon będzie liczył 10 odcinków, a kolejną dobrą wiadomością jest to, że reboot tworzą też osoby, które byłyby zaangażowane w „Plotkarę” w 2007 roku. Poza Bell, będzie to chociażby Joshua Safran, który wcześniej był jednym z producentów wykonawczych. W projekt zaangażowani są też Josh Schwartz i Stephanie Savage.

O czym będzie serial?

Oczywiście o plotkach i nastolatkach, ale w trochę odświeżonej wersji. Twórcy chcą pokazać jak zmieniły się media społecznościowe i Nowy York. Odświeżone będzie też trochę samo podejście bohaterek do seksualności, a w fabule nie będzie miejsca na slut-shaming i bójki. Także koniec z zawstydzaniem i powielaniem szkodliwych tematów. Do tego obsada jest bardziej zróżnicowana pod względem narodowościowym.

Gossip Girl | Official Teaser | HBO Max

Także wszyscy fani i fanki już odliczają pewnie dni do premiery nowego sezonu. A Wy tęskniliście za „Plotkarą”, czy uważacie, że jej wznowienie nie ma sensu? W każdym razie, jeśli tak średnio Was to grzeje, to może zainteresuje Was fakt, że prawie 50% konsol Sony należy do kobiet?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Plotkara" zwiastun