muzyka
Pobicie i gaz pieprzowy na Lublinaliach: "mogło tam dojść do tragedii"
billie

Nowy album Billie Eilish już gotowy! Piosenkarka zawdzięcza jego powstanie pandemii

MTB,
01.03.2021 10:40

Billie Eilish nie próżnuje podczas pandemii. Artystka skończyła już nowy album, wzięła udział w premierze filmu dokumentalnego o sobie oraz stworzyła własną linię odzieżową.

Fani Billie Eilish mają pełne prawo być podekscytowani - piosenkarka skończyła tworzyć swój nowy album! 19-latka podzieliła się dobrymi wieściami w wywiadzie ze Stephenem Colbertem.

Rozmawiając z prowadzącym The Late Show With Stephen Colbert o trwającej już ponad rok pandemii koronawirusa artystka mimochodem ujawniła, iż skończyła pracę nad nowym albumem: ,, [...] od czterech lat nie miałam tyle wolnego czasu oraz zrobiłam podczas niej [pandemii] album. Myślę, że nie powstałby gdyby nie Covid".

trwa ładowanie posta...

Eilish zapewniła jednak, iż nowy krążek nie będzie w żaden sposób skupiał się na tematyce pandemii: ,, [To, że album powstał w czasach epidemii] nie znaczy, że będzie o Covidzie. Po prostu, kiedy świat dookoła Ciebie się zmienia, Ty też się zmieniasz. Tak już po porostu jest. Za to mogę podziękować Covidowi".

Nowy album nie jest jednak jedyną rzeczą powstałą w wyniku pandemicznego przypływu kreatywności Billie - piosenkarka posiada teraz również własną linię odzieżową. Jej pierwsza kolekcja nosi nazwę THE WORLD’S A LITTLE BLURRY i nawiązuje do nowego filmu dokumentalnego o nastolatce.

Billie, jak twierdzi w poście udostępnionym na swoim Instagramie, jest świadoma tego, iż ceny ubrań z jej kolekcji są wysokie. Piosenkarka ma jednak dobre usprawiedliwienie - każdy element jej linii odzieżowej (z wyjątkiem skarpetek) jest uszyty z organicznych materiałów dobrej jakości wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu, jak twierdzi artystka, jej produkty są bardziej ekologiczne i starczają na dłużej.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Jann z singlem "Need A Break" podbija świat