popkultura
Lexy vs Oliwka Brazil w High Leauge? Influencerka zdradziła niedoszłą walkę
Dawid Podsiadło nowa płyta

Nowa trasa i płyta Dawida Podsiadło. Kiedy pojawi się singiel?

Źródło zdjęć: © Instagram, dawid podsiadło
Anna RusakAnna Rusak,22.06.2022 09:00

Dawid Podsiadło wyrusza w nową trasę. "POSTprodukcja" pozwoli wam zobaczyć Dawida w większych miastach, a już wkrótce pojawi się pierwszy singiel. Na samą płytę Podsiadło będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

bFQzCzSH

Wszyscy, którzy byli na stadionowych koncertach Dawida Podsiadło, mogli już usłyszeć kilka jego nowych piosenek. Fani już od dawna czekają na nową płytę artysty i jak widać, ich cierpliwość wkrótce zostanie nagrodzona.

Dawid Podsiadło na swoich social mediach właśnie zapowiedział nie tylko nową płytę, ale i nową trasę koncertową! Pierwszą niespodziankę artysta odsłoni już w piątek 24 czerwca.

Nowa płyta Dawida Podsiadło

Nowa płyta Podsiadło pojawi się jesienią, ale niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty. Pierwszy singiel "POST" wyjdzie już 24 czerwca, a jego tytuł wiąże się też z nadchodzącą trasą koncertową.

bFQzCzSJ

W piątek o północy premiera singla. Pierwszego z WIELU. Tytuł singla to POST. Niemożliwe? A jednak! No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Oczywiście że tak. Jesienią. Cała płyta. Mówiłem, że dzisiaj konkrety hardkory. A to nie koniec… No jak płyta to chyba jakaś trasa, czy źle mówię? Wiadomo że dobrze i jesienią będzie też trasa. Od nazwy pierwszego singla nazywa się POSTprodukcja. Zagramy tam premierowo cały nowy album. Uf. Mówiłem że dużo. Ostrzegałem.

Kiedy nowa trasa Dawida Podsiadło

Nowa trasa "POSTprodukcja" rozpocznie się w październiku. Tym razem Dawid Podsiadło zagra tylko w dużych miastach. O bilety mogą walczyć mieszkańcy Szczecina, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowicach, Łodzi, Poznania i Warszawy.

bFQzCzSL

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży 22 czerwca 2022 r. od godziny 12:00 dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek 23 czerwca ruszy ogólnodostępna sprzedaż. Jeśli nie możecie się doczekać piątku, to zawsze możecie posłuchać nowych singli, które Dawid Podsiadło już gra na stadionowych koncertach.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Lexy znowu zawalczy z Natsu? Usunięty tweet i "mocna decyzja"