trendy
Smartfon Coca-Cola trafi do sprzedaży. Co już o nim wiemy?
Nowe ubiory stewardess! Luźna marynarka i sportowe buty :O

NORMALNE stroje ze spodniami i sneakersami u STEWARDES? To nie Zachód, to UKRAINA!

Źródło zdjęć: © Facebook, Pexels
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.07.2021 14:13

Gdy budżetowa linia lotnicza z Ukrainy jest bardziej postępowa niż inne firmy na Zachodzie… Damn, coś się dzieje. Oto nowy pomysł od linii SkyUp.

Od lat jest takie przeświadczenie, że stewardessa musi wyglądać elegancko i gustownie. Wywodzi się to z tego, iż kiedyś, latanie było zarezerwowane dla bogatych klientów. Wiadomo, z czasem ceny spadły do śmiesznego poziomu, ale stewardessy nadal muszą wyglądać elegancko - cokolwiek to oznacza. A nie był to jedyny punkt, który był stricte obowiązkowy. Także makijaż i fryzura musiała być nienaganna.

Oglądaliście początek "365 Dni"? Wiem, ten film można obejrzeć jedynie do 10 minuty. Ale już na samym początku mamy obraz typowej, seksistowsko ubranej stewardessy, która... nie będę Wam spoilerować tego złego filmu - ale tak, tak były przez lata widziane kobiety pracujące w samolotach.

Z nowym rozwiązaniem problemu przyszła linia lotnicza SkyUp. Nie, nie zagraniczna i luksusowa, a budżetowa wprost z Ukrainy.

SkyUp kończy z przestarzałym wyglądem stewardess!

Nowy ubiór stewardess!
Nowy ubiór stewardess! (Facebook)

Zawód profesjonalnej stewardessy pojawił się po raz pierwszy prawie 100 lat temu. W tym czasie wiele się zmieniło, a co najważniejsze zmieniły się same kobiety

To może zabrzmieć strasznie sarkastycznie, bo końcówka to takie "thank you, Captain Obvious". Ale taka jest prawda: przez ostatnie lata dużo się zmieniło na całym świecie. Kobiety nie muszą nosić obcisłych spódnic, które przeszkadzają w chodzeniu W SAMOLOCIE. To samo ze szpilkami - serio, w samolocie one nie mogą fizycznie pomagać. Stąd pora na zmiany!

Nowy ubiór stewardess! #2
Nowy ubiór stewardess! #2 (Facebook)

Z pomocą firmy GUDU, opracowane zostały nowe stroje dla stewardess. Zamiast krępujących marynarek i spódnic, teraz pora na luźne komplety marynarki i spodni (!). A zamiast szpilek - buty sportowe. Ponadto do stroju dołączona jedwabna apaszka.

Nowy ubiór stewardess! #3
Nowy ubiór stewardess! #3 (Facebook)

Świetny wybór. Kolorystycznie wszystko wpada w kolory firmy, a wykorzystanie butów sportowych (tutaj Nike Air Max 720 w kolorystyce Triple Black i Triple White) będzie świetne w samolocie.

trwa ładowanie posta...

Ukraińskie linie są bardziej postępowe niż miliardowe korporacje lotnicze

Nie chcę w żaden sposób umniejszać Ukrainie, lecz spodziewałbym się takie pomysłu bardziej właśnie w takim Rynianarze czy innych zachodnich liniach. Wiecie, które są bardzo "postępowe". Ale pamiętacie, postęp się kończy wtedy, gdy jakiś klient/dziaders mógłby się poczuć urażony. Bo jak to, stewardessa, która nie ma krótkiej spódniczki?!?!

Propsy dla SkyUp!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 82
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Stewa,zgłoś
Moje pytanie brzmi która linia lotnicza ma krótkie spódniczki? Polecam zapoznać się z tzw groomingiwm wielu linii a później pisać takie bzdury. I ukraińska linia nie była pierwszą która to wprowadziła, bo pierwszą linią była francuska linia niskobudżetowa, która upadła.
Odpowiedz
2
like
2
dislike
Adriana,zgłoś
Beznadziejne zakończenie ciekawego artykułu. Co to za tekst z krótkimi spódniczkami?
Odpowiedz
0
like
1
dislike
Komentarze (2)
arrow
Tinder wprowadza randki w trybie incognito. Co to znaczy?