Edzio wysłał bagaż za granicę Paczkomatem. Nie tego oczekiwał
Raper Piotr Bylina, znany w internecie jako Edzio, przy okazji podróży za granicę skorzystał z nowej usługi firmy InPost. Nadał bagaż poprzez Paczkomat. Przy odbiorze przesyłki pojawiły się pewne komplikacje.
InPost to polska firma logistyczna, której założycielem jest Rafał Brzoska. Specjalizuje się w nowoczesnych usługach kurierskich i dostawczych, a jej najbardziej rozpoznawalnym produktem są Paczkomaty. To samoobsługowe urządzenia umożliwiające nadawanie i odbieranie przesyłek 24/7. Firma działa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, oferując swoje usługi w wielu krajach Europy, takich jak Wielka Brytania, Francja, Hiszpania czy Włochy.
Podobne
- PKP lepsze niż pociągi w USA? Nagranie obiegło internet
- Musiał dopłacić za nadbagaż w Ryanairze. Turysta zdecydował się na drastyczny krok
- Linie lotnicze sprzedają przekąski. Sęk w tym, że nie dla ludzi
- Restauracja, w której Polacy jedzą za darmo? Tiktoker to sprawdził
- Fani Taylor Swift zmienią loty za darmo. Linie lotnicze idą na rękę Swifties
Z wysyłki paczki za granicę postanowił skorzystać Piotr Bylina "Edzio". To pochodzący z Gdańska raper, który zdobył popularność jako jeden z najlepszych freestyle’owców w Polsce. Szybko stał się sławny na TikToku, gdzie jego konto obserwuje ponad 2 mln fanów. Na platformie tej łączy swoje umiejętności rapowe z humorem i codziennymi sytuacjami.
Raper opublikował niedawno relację z podróży do Rzymu. Przed wylotem nadał bagaż za pomocą Paczkomatu, aby zaoszczędzić na opłatach naliczanych przez linię lotniczą.
Wysłał paczkę za granicę. Oto co go spotkało
- Pakujemy bluzy, gacie, klapki, jakieś kosmetyki i lecimy sobie nadać - powiedział Edzio. Raper był przekonany, że po przylocie na miejsce bez problemu odbierze przesyłkę z urządzenia. Zaskoczyły go niespodziewane problemy.
- Jest powiadomienie, więc idziemy, odbieramy. Nie tak prędko. Kod odbioru wpisujemy, a tam komunikat, że nieprawidłowy. Co za ściemy. Wpisywałem milion razy, a tam wciąż to samo non stop - wyjaśnił raper.
Edzio zadzwonił na infolinię, lecz polska obsługa nie była w stanie mu pomóc. Skontaktował się z włoską infolinią, która zdalnie otworzyła skrytkę i dopiero wtedy raper mógł się cieszyć swoim bagażem. Problem okazał się bardzo prozaiczny - Piotrek powinien mieć we Włoszech włoski numer telefonu, żeby odebrać przesyłkę.
Popularne
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- O co chodzi z "Montoya, por favor"? W sieci huczy o tej zdradzie
- Polak zrobił zakupy za 9 zł. Przeżył za tę kwotę cały dzień
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Zrobiła obiad dla ośmiu osób za 16 zł. Przepis hitem internetu
- Znamy ceny biletów na koncert Kendricka Lamara i SZA-y. Fani w szoku
- Amerykanka chce 100 tys. dolarów. Sassy influencerka podbiła internet
- "Diabeł morski" straszył u wybrzeży Teneryfy. Ryba skończyła marnie
- Walka Muska z Zuckerbergiem była o włos. Oto kulisy sprawy