gaming
Rosja chce zakazać gier z "propagandą LGBT". Na liście Simsy i Assassin's Creed
To koniec Nintendo Labo?

Nintendo Labo: to już koniec świetnej kartonowej zabawki za grube 💵?

Źródło zdjęć: © Nintnedo / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.04.2021 07:30

Jedno z najlepszych akcesoriów dla Nintendo Switcha, czyli Nintendo Labo może zaraz zniknąć z naszego rynku. Dlaczego Nintendo miałoby wycofać tak genialnego?

bGxuABTn

Dla nieznających się na wszystkich grach i akcesoriach, które wydawane są do różnych konsol. Nintendo na wiosnę 2018 roku zapowiedziało i wydało zestaw Labo. Zestaw składał się z dwóch części: gry oraz kartonu, który był specjalnie nacięty i gotowy do złożenia.

Nie, nie jestem już zaspany. Po prostu Nintendo Labo to nic innego jak ulepszenie doznań z grania poprzez tworzenie najróżniejszych akcesoriów z kartonu. Rodzice/gracze mogli zakupić m.in. zestaw z pojazdami, gdzie mogliśmy złożyć kierownicę samochodu czy drążek od sterowania samolotem. Opcji było multum — przez 3 lata jednak coś chyba nie wyszło.

Nintendo Labo - Toy Con 03: Vehicle Kit Video

Nintendo Labo zostało zakończone?

Jak podaje wiele portali, w tym Łowcy Gier, Labo po chichu zaczęło znikać. Jakby Thanos znowu chciał usunąć połowę populacji, ale coś mu nie wyszło. Strona ze zestawami Labo oficjalnie przestała istnieć, a próba przejścia na nią kończy się przekierowaniem na Labo VR.

trwa ładowanie posta...

Jest promyk nadziei?

Pod powyższym tweetem, insider od Nintendo, czyli Emily Rogers wspomniała o jednej ostatniej zapowiedzi przed oficjalnym odejściem Labo.

bGxuABTp

Co to może oznaczać? Mam jedną teorię: czuję, że Nintendo mogłoby zacząć sprzedawać same kartridże z grami z Labo. A plany na kartony opublikować w sieci, aby każdy mógł je sobie wyciąć bez problemu. A nie: Nintendo już to zrobiło. Plany części zamienne są dostępne od jakiegoś czasu w sieci.

Udanego składania zestawów Labo, kartonowi gracze! :wink:

Nie jesteście pewni zakupu Nintendo Switcha? Może ten tekst zachęci Was do zakupu Switcha... Lite!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Wiedźmin 3" Next Gen jako darmowa aktualizacja. Internauci krytyczni