tiktok
Co mężczyźni wiedzą o tamponach? "Wystarczy jeden na cały okres"
Natalia Sisik

Natalia Sisik z TikToka zdradza nam swój przepis na virale [WYWIAD]

Źródło zdjęć: © Instagram @nataliasisik
Michał DziedzicMichał Dziedzic,14.01.2021 14:06

Natalia Sisik to jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek, a jej poczynania śledzą już ponad 2 miliony internautów. Influencerka zdradziła nam swój przepis na sukces w sieci... i nie tylko!

bGxnIVnT

TikTok to platforma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Dość powiedzieć, że miniony rok zdecydowanie upłynął pod znakiem apki - szacuje się, że obecnie z TikToka korzysta ponad 800 milionów internautów, a tysiące influencerów zrobiło na dzięki niemu zawrotną karierę.

Najpopularniejszą tiktokerką na świecie jest Charli D 'Amelio; 16-latka jako pierwsza zebrała ponad 100 milionów obserwujących. Zdolnych i popularnych twórców oraz twórczyń nie brakuje jednak też na rodzimym podwórku - jedną z takich osób jest właśnie Natalia Sisik.

Natalia, gratuluję Ci okrągłych dwóch milionów followersów na TikToku! Czy gdy zaczynałaś nagrywać, spodziewałaś się, że będzie śledzić Cię tyle osób?

bGxnIVnV

Totalnie nie! Moja przygoda z mediami społecznościowymi zaczęła się właściwie od ... Facebooka :) Razem z moim chłopakiem Jarkiem Kostrzewą jeździliśmy po ciekawych miejscach w Polsce, gdzie śpiewałam piosenki moich ulubionych artystów w ważnych dla nas miejscach. Nagraliśmy covery między innymi w Gdańsku, Sopocie, Łodzi czy rodzinnych Siedlcach.

Margaret x Natalia Sisik - Byle Jak (Wizualizacja wspólnego śpiewania) :P

Przygoda z Musical.ly zaczęła się rok później, gdy nasz znajomy Magic of Y powiedział nam, że jest taka fajna aplikacja do nagrywania krótkich filmów w pionie i powinniśmy spróbować zacząć tam działać - no i zaczęliśmy :) Najpierw wrzuciłam kilka filmów, które kompletnie się nie sprawdziły, a później nagrałam cover piosenki "Byle Jak" Margaret i ten film zdobył pierwsze duże wyświetlenia.

bGxnIVnX

Oczywiście później wyświetlenia trochę spadły, trochę mnie to zdemotywowało i chciałam odpuścić, ale mój chłopak powiedział, żebym się nie poddawała. Na szczęście skorzystałam z tej rady i od tamtej pory codziennie publikuję nowe filmy na TikToku.

Przypomnij proszę, jak długo działasz na TikToku?

W maju będą 3 lata.

Pamiętasz swój pierwszy filmik, który stał się viralem? Jak się czułaś, gdy zobaczyłaś TE liczby?:)

bGxnIVod

To był właśnie filmik w którym śpiewałam cover piosenki Margaret "Byle Jak". Dokładnie pamiętam ten moment, gdy cały czas odświeżałam z Jarkiem licznik, a tam wskakiwały kolejne setki wyświetleń. Drugim takim dużym viralem, ale już globalnym, był film komediowy do hasztagu #despacitoe. Był to mój pierwszy film, który znalazł się na pierwszym miejscu w hasztagu na całym świecie i uzyskał ponad 5,6 mln wyświetleń.

Ile czasu dziennie zajmuje Ci praca na TikToku i jak często starasz się dodawać kontent?

Staram się dodawać przynajmniej jeden film dziennie na TikToka, ale oczywiście czasami pojawia się ich więcej. Tak naprawdę cały dzień zajmuję się planowaniem, nagrywaniem i montażem filmów zarówno na TikTok, jak i na inne platformy, na których działam.

trwa ładowanie posta...

Skąd bierzesz tyle pomysłów na filmiki? Musisz mieć wielkie pokłady kreatywności...

bGxnIVoe

Akurat te najpopularniejsze serie na moim TikToku, czyli #newsnadziś i serię wywiadów, wymyślił Jarek :) Na początku, gdy mi je przedstawił, byłam mega przerażona i obawiałam się, że nie dam rady udźwignąć rozmów z tak różnymi gośćmi i przekazywania tak różnych informacji - czasem wesołych, a czasem bardzo smutnych. Na szczęście przełamałam strach i obecnie są to najchętniej oglądane przez widzów filmy.

Z którego TikToka jesteś najbardziej dumna?

Jestem naprawdę dumna z każdego filmu, który pojawił się na moim profilu. Gdy oglądam swoje filmy, to jest tam tyle niesamowitych wspomnień z wywiadów, spotkań z twórcami i artystami, eventów, że nie potrafię wybrać :)

A Twój ulubiony trend na TikToku to...?

bGxnIVof

Bardzo podobał mi się trend do piosenki "Candy Shop" i "Oh no".

Jakich rad udzieliłabyś każdemu, kto chce zostać popularnym tiktokerem?

Zawsze zadaję to pytanie również twórcom podczas wywiadów (Ty też się na nie szykuj! :) i odpowiedzi, które często się powtarzają i z którymi ja też się zgadzam, to aby tworzyć to, co się naprawdę kocha, być sobą - nikogo nie udawać i oczywiście dbać o aspekty techniczne typu dobre światło, ciekawy ubiór czy makijaż.

Uważasz, że "boom" na TikToka minie czy wręcz odwrotnie - dopiero się zaczyna?

bGxnIVog

Myślę, że on już od jakiegoś czasu trwa i tak szybko nie minie :)

trwa ładowanie posta...

Czy bycie tiktokerką/ influencerką to Twoja główna praca i źródło dochodu?

Nie, do niedawna pracowałam również w agencji influencerskiej DDOB, gdzie między innymi miałam okazję współtworzyć kanał Player'a na TikToku, a obecnie zaczęłam współpracę z Apartem, gdzie również między innymi będę miała przyjemność pracować przy TikToku marki.

Jak myślisz, jak będzie wyglądał rynek influencerów za 5 lat? I gdzie Ty widzisz siebie za 5 lat?

bGxnIVpb

Myślę, że będzie jeszcze więcej ciekawych twórców, może powstaną nowe platformy - ale tak jak mój chłopak zawsze powtarza, najważniejsze to mieć swoją społeczność, która nieważne gdzie, pójdzie razem z Tobą. Więc mam nadzieję, że nadal będę mogła współtworzyć cudowną rodzinkę #donatkinatki :) Chciałabym też spełnić swoje muzyczne marzenia, więc mam nadzieję, że za 5 lat będę mogła pochwalić się kilkoma singlami :)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Co nas czeka w Andrzejki? Zodiakary zalecają wróżby z owsianki