seriale
Krzyś jako narkoman. Nadchodzi Kubuś Puchatek dla dorosłych
Data premiery 5. sezonu "Domu z papieru". Kiedy?

Napad rozbity na raty. Finałowy sezon "Domu z papieru" z dwiema datami premier

Źródło zdjęć: © YouTube @Netflix / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2021 12:44

Najsłynniejszy serial o napadzie na bank WRESZCIE się skończy. Piąty a zarazem ostatni sezon "Domu z papieru" pojawi się na Netflixie we wrześniu tego roku. Aha, i w grudniu też się pojawi. Zaskoczeni? Sprawdźcie, o co w tym biega!

Netflix udostępnił zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru". Gdyby nie postacie charakterystyczne dla tej serii, zastanawiałbym się, czy nie oglądam zajawki nowego filmu Zacka Snydera. Zwiastun jest montażem sekwencji strzelanin i wybuchów nakręconych w zwolnionym tempie, są zbliżenia na twarze i podkład muzyczny, który z powodzeniem mógłby towarzyszyć pojedynkowi Batmana z Supermanem.

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko (źródło: Netflix).

5. sezon "Domu z papieru" – data premiery

Finałowy sezon "La Casa De Papel" obejrzymy na raty. 5 odcinków pojawi się na Netflixie 3 września 2021 roku, a kolejne 5 odcinków ukaże się 3 grudnia 2021 roku. Twórca serialu, Álex Pina, tłumaczy, że na taką decyzję wpłynęła pandemia COVID-19. Pierwsza część finałowego sezonu ma być agresywna, a druga część skupi się "bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów".

Dom z papieru — część 5 | Zapowiedź premiery | Netflix

"Dom z papieru" to tasiemiec na wzór "Szybkich i wściekłych" [change my mind]

Nie potrafię nie wyrazić sceptycyzmu wobec nowego sezonu "Domu z papieru". Owszem, jest to produkcja, która wniosła powiew świeżości do świata seriali… ale w 2017/18 roku. Przecież idealny moment na zakończenie "Domu z papieru" był po drugim sezonie, kiedy akcja z mennicą się powiodła i członkowie gangu rozjechali się w różne strony świata. Czy nowy sezon zdoła czymś naprawdę zaskoczyć? Wątpię.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Docięty i szalony Daniel Radcliffe. Niesamowita transformacja aktora