trendy
Kolekcjonerzy sprzedają plastikowe słomki z McDonald’s za 23 TYSIĄCE PLN
Mars 2021 memy

Najlepsze memy z Twittera po lądowaniu na Marsie

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.02.2021 12:30

Jedno z największych wydarzeń ostatnich dni to lądowanie nowego łazika NASA na Marsie. Dobrze wiecie, co powstało oprócz historycznych nagrań… memy!

bDJhPpjD

Tak, wczoraj łazik Perseverance wylądował na Marsie po półrocznej podróży. Jeżeli chcecie sprawdzić, co, według teorii spisowych, skrywa czerwona planeta, musicie sprawdzić tekst Kuby!

Najważniejsze jest to, że łazik wylądował, nic się z nim nie stało - i pokazał pierwsze obrazki z Marsa! 

Jednak wiecie, co jest najważniejsze? Memy! Nic nie zbliża nas bardziej niż humorystyczne obrazki z masą odniesień do pop kultury i obecnych wydarzeń. Dlatego chodźcie, zobaczmy kilka najśmieszniejszych obrazków z Twittera!

bDJhPpjF
bDJhPpjH

Misja Mars 2020 trwa od 30 lipca 2020 roku. Łazik po prawie 6 miesiącach pomyślnie wylądował na czerwonej planecie. Perseverance „zbada istotne astrobiologicznie starożytne środowisko na Marsie i zbada jego powierzchniowe procesy geologiczne i historię, w tym ocenę jego dawnego zamieszkiwania, możliwości zaistnienia życia na Marsie w przeszłości oraz potencjału zachowania biosygnatur w dostępnych materiałach geologicznych.”

bDJhPpjN

Jeżeli chcecie zobaczyć film od osoby, która pracowała wcześniej nad poprzednim kosmicznym łazikiem, Curiosity - Mark Rober to jedna z najlepszych osób! Wytłumaczy on czym ma zajmować się Perseverance:

Mars Rover Landing Overview- NOW SAFE ON MARS!!!

Sama misja zapowiada się na kluczową w naszej historii. I nawet jeżeli niektórzy wolą ściągać wszystkich na ziemię, to badanie innych planet może przynieść nam masę odpowiedzi. Czy ktoś tutaj się nigdy nie zastanawiał, dlaczego jeszcze nie odwiedzili nas obcy?

Śledzicie postęp misji Mars 2020?

Komentarze (0)
arrow
Przestańcie smutać! "Przyjaciele" wracają do streamingu