Joey i Chandler

Można spędzić noc w apartamencie „Przyjaciół”. Raj jednak istnieje

Źródło zdjęć: © Friends
Anna RusakAnna Rusak,19.05.2021 12:55

Wyciągajcie pieniądze z banków i rezerwujcie lot na 21 maja. Można spędzić calutką noc w apartamencie "Przyjaciół”

Premiera specjalnego odcinka „Przyjaciół” coraz bliżej i wszyscy fani (tak, to ja) już odliczają dni do tej pięknej chwili. Oczywiście w związku z premierą pojawia się coraz więcej dodatkowych „atrakcji”.

Ostatnio dawaliśmy Wam znać o klockach LEGO, które sprawią, że będziecie mogli mieć swoich własnych „Przyjaciół” na półce w domu. Teraz jednak pojawiły się informacje o czymś, co można w zasadzie podsumować jednym zdaniem, tudzież giphem:

Tak mniej więcej wyglądałam, gdy przeczytałam informacje o tym, że w ramach „The Friends Experience” w Nowym Jorku można spędzić noc w mieszkaniu Moniki i Rachel. Tak, tak, to nie żarty. Na stronie booking.com 21 maja będzie można zarezerwować nocleg dla dwóch osób na dwie noce dokładnie w tym kultowym apartamencie. A to wszystko za niecałe 20 dolarów!

Co jeszcze czeka na szczęśliwców?

Poza oczywistym oprowadzaniem po dwupiętrowej przestrzeni i podziwianiem wszystkich rekwizytów, w pakiecie przewidziano grę w Phoebe's Cab Escape Room, polowanie na padlinożerców, a do tego w Central Perk na tej cudownej kanapie będzie można napić się kawy i zjeść śniadanie. No i wiadomo – będzie też chwila, żeby pograć w piłkarzyki.

trwa ładowanie posta...

Sorry, ale w tym terminie nie mogę

Jeśli tak jak ja oddalibyście wszystko, żeby spędzić taką noc z „Przyjaciółmi”, ale praca/sesja/szkoła/finanse trochę aktualnie Was ograniczają, to spokojnie! „The FRIENDS experience” jest wciąż otwarte (nie tylko w nocy) i jak już będzie planowali tę wycieczkę do Nowego Jorku, to nie zapomnijcie wpisać sobie tego miejsca na listę.

Monika swoim znakiem firmowym potwierdza, że jest tam czysto i bezpiecznie, a do zwiedzania macie aż 18 pokoi. Jest kuchnia, fontanna, można sobie odtworzyć scenę z „Pivot” i sprawdzić, jak to jest wziąć ślub w Las Vegas niczym Rachel i Ross – nie polecam tylko malowania sobie twarzy markerami. Można tam nawet przymierzyć kostium króliczka Chandlera, także nie wiem, jak Wy, ale ja już odkładam hajs do skarbonki.

The Friends Experience The One In New York City !!! #Friends

Przypominam też, że z okazji 25-lecia serialu w Praskim Centrum Koneser my też mieliśmy okazje sprawdzić kilka z takich atrakcji. Pytam tylko – czemu z okazji powrotu serialu nie zorganizowano czegoś podobnego? Tak, tak, wiem, że pandemia. Pomarzyć jednak można, prawda?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0