The Friends Apartments

Prezent dla fana(tyków) "Przyjaciół" – WIELKI zestaw klocków Lego

Źródło zdjęć: © Lego.com / Lego.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.05.2021 13:05

Emisja odcinka specjalnego "Przyjaciół" zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na powrót słynnej szóstki nowojorczyków na ekrany telewizorów zerknijcie na nowy zestaw klocków Lego, który odtwarza sceny i wnętrza z ikonicznego serialu.

W oficjalnym sklepie Lego pojawił się zestaw klocków, który wzbudza pożądanie u każdego fana(tyka) serialu "Przyjaciele". "The Friends Apartments" to składający się z ponad 2000 elementów box, który pozwala zrekonstruować w mikroskali najbardziej kultowe mieszkania w Nowym Jorku. Zestaw, którego światowa premiera zapowiedziana jest na 1 czerwca, kosztuje 150 dolarów.

"The Friends Apartments" umożliwi wybudowanie repliki mieszkania Moniki i Rachel oraz mieszkania Joeya i Chandlera, które doskonale znamy z serialu "Przyjaciele". Oba apartamenty można ze sobą połączyć za pomocą korytarza. W boxie ma się znajdować siedem minifigurek z postaciami występującymi w legendarnej produkcji. Wymiary zestawu są imponujące, bo wynoszą 10x25x31 cm.

trwa ładowanie posta...

"The Friends Apartments" – jakie smaczki zawiera zestaw?

Dzięki zestawowi "The Friends Apartments" nie tylko odtworzycie wnętrza najsłynniejszych mieszkań w Nowym Jorku, ale i przeżyjecie raz jeszcze pamiętne sceny serialu. W zestawie znajduje się bowiem wiele rekwizytów, które rozpoznają zagorzali fani produkcji: indyk na Święto Dziękczynienia, kajak, który był jedynym meblem u Joey'a i Chandlera czy domek dla lalek Phoebe, który stanął w płomieniach.

trwa ładowanie posta...

Świat "Przyjaciół" z klocków Lego

"The Friends Apartments" jest drugim zestawem klocków Lego, który nawiązuje do serialu "Przyjaciele". Wcześniej, bo w 2019 roku, duńska firma wypuściła "Ideas Central Perk" – była to replika telewizyjnego planu zdjęciowego z kawiarnią. "The Friends Apartments" i "Ideas Central Perk" będzie można ze sobą połączyć, tworząc gigantyczny set, z którego zachwyceni będą wszyscy fani "Przyjaciół".

LEGO Friends Apartment Builds Itself! Set 10292

Zaopatrzycie się w zestaw klocków Lego z serialu "Przyjaciele"? Jeśli nie, być może spodobają Wam się buty ze śmieci od Nike!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1