seriale
Krzyś jako narkoman. Nadchodzi Kubuś Puchatek dla dorosłych
Atomówki aktorki

Dorosłe Atomówki w reboocie serialu! Kim są aktorki wcielające się w bohaterki?

Źródło zdjęć: © Cartoon Network , Unsplash, kolaż: Vibez.pl
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.03.2021 18:35

Czekaliście na kolejny reboot popularnej kreskówki z Waszych lat młodości? Jeżeli tak, to mamy hit: Atomówki otrzymają reboot live-action w postaci serialu. Kim są aktorki, które wcielają się w główne role?

Kto tutaj nie zna jednej z najbardziej kultowych kreskówek emitowanych przez m.in. Cartoon Network w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia? Atomówki, czyli serial o trójce dziewczynek z niesamowitymi mocami jest często kojarzony ze „starą i dobrą telewizją”.

Wiadomo, adaptacje live-action są ostatnio bardzo, bardzo modne. Może ostatni Lion King nie jest idealnym przykładem, ale przykładowo wczoraj otrzymaliśmy wiadomości, iż Halo dostanie serię live-action. A! Live-action, czyli coś z realnego świata, aniżeli kreskówek czy animacji. Właśnie mówi się, że Lion King z 2019 roku to średni przykład.

Żeby nie odchodzić od głównego tematu, wracamy! Tak, Atomówki otrzymają reboot z realnymi aktorkami. Za serię odpowiada sieć CW. Jeżeli oglądaliście jakikolwiek serial typu The Flash lub Riverdale, to… można się spodziewać tego poziomu. Nie możemy zakładać od razu, że Atomówki będą klapą. Bądźmy dobrej myśli, ponieważ casting jest ciekawy. Oto aktorki, które będą się wcielały w trójkę heroin:

trwa ładowanie posta...

Chociaż była odważnym i sumiennym dzieckiem, Pani-Idealna, która posiada kilka ważmych stopni naukowych, stłumiona trauma Bójki sprawiła, że czuła się ona samotna i pełna obaw, więc chce ponownie zostać liderem — tym razem na własnych warunkach.

Chloe najbardziej będą znali fani Marvela. Od 2013 roku grała ona pierwsze skrzypce w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Przez 7 sezonów mogliśmy zdecydowanie zobaczyć jej niezły warsztat — szczególnie w ostatnim sezonie. Jeżeli chodzi o inne seriale, to Bennet wystąpiła także w Nashville, Valley Girl czy 5 Years Apart.

trwa ładowanie posta...

Jej słodkie dziewczęce usposobienie podbiło serca Amerykanów jako dziecko, a w dorosłym życiu nadal błyszczy, ale jej czarujący wygląd kryje w sobie nieoczekiwaną twardość i spryt. Początkowo jest bardziej zainteresowana odzyskaniem sławy niż ratowaniem świata, ale może zaskoczyć nas i samą siebie.

Dove możemy znać z m.in. filmów z serii Descendants oraz Hairspray Live!, ale także z jej kariery muzycznej. Zgarnia ona całkiem niezłe wyświetlenia na YouTube, znacie ją? 

Co ciekawe, z Chloe łączy ją jeszcze występ w.... Agentach T.A.R.C.Z.Y.! Grała ona Ruby, która, cóż, była dość ważną postacią w piątym sezonie. 

trwa ładowanie posta...

Była buntowniczym badassem Atomówek w czasach ich świetności. Bardziej wrażliwa niż sugeruje jej twardy wygląd zewnętrzny, Brawurka spędziła dorosłość, próbując porzucić tożsamość Atomówki i żyć anonimowo.

Yana nie jest znana z małego ani dużego ekranu — jednak to nie oznacza, że nie zjadła już zębów jako aktorka. Od lat jest związana z teatrem i została obsadzona w dwóch broadwayowskich produkcjach. Możecie ją znać z Jagged Little Pill. Miała także występować jako Peggy w Hamiltonie

Reboot Atomówki: fabuła, reżyseria i scenariusz

Scenariusz napisany przez Diablo Cody i Heather Regnier oraz reżyseria Maggie Kiley na podstawie oryginalnego serialu animowanego Cartoon Network stworzonego przez Craiga McCrackena — co może pójść nie tak? Reboot Atomówek ma być wglądem w ich przyszłość. Jak wygląda dorosłe życie superbohaterek, które kochał cały kraj? Co ze straconym dzieciństwem.

Jeżeli tylko nie wyjdzie z tego typowa opera mydlana od CW, to będziemy oglądać ultra ciekawe widowisko. Nie wiemy, kiedy otrzymamy pierwszy odcinek.

Czekacie na ten reboot?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Docięty i szalony Daniel Radcliffe. Niesamowita transformacja aktora