gaming
Grasz w "The Sims 4"? Epic Games udostępnia za darmo kilka DLC
Fotel gamingowy od McDonald's

McDonald's stworzył fotel gamingowy z uchwytem na frytki. Usiądą na nim nieliczni

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.11.2022 17:30

Zazwyczaj piszemy o McDonald's, gdy firma wypuściła nową pozycję w menu. Tym razem jest inaczej. Fast foodowa sieciówka stworzyła fotel dla graczy McCrispy Ultimate Gaming Chair. To nie jest żart.

McDonald's zaprezentował fotel gamingowy McCrispy Ultimate Gaming Chair. Firma stworzyła mebel w ramach promocji nowej kanapki z kurczakiem McCrispy w Wielkiej Brytanii. Fotel nie trafi do regularnej sprzedaży. Otrzyma go wybrana osoba, która spełni wymagania konkursu.

Design nowego mebla od McDonald's trudno nazwać wizjonerskim i zapadającym w pamięć. Elementy fotela są utrzymane w czarno-żółtej kolorystyce. Na siedzisku i oparciu jest nadrukowana nazwa "McCrispy". Na czarnym zagłówku widnieje ogromne żółte logo firmy.

McCrispy Ultimate Gaming Chair. Co zawiera fotel od McDonald's?

Jak czytamy w komunikacie prasowym, fotel jest wyposażony w "niesamowite elementy", takie jak uchwyt na frytki, uchwyt na napoje, dwa uchwyty do sosów. Posiadacz fotela będzie dysponował hot boxem, który ma ogrzewać posiłek. W fotelu od McDonald's znajdzie się również serwetnik z dwiema serwetkami wielokrotnego użytku. Siedzisko i oparcie są obite odporną na plamy skórą.

trwa ładowanie posta...

Jeśli myślicie, że fotel gamingowy od McDonald's jest najdziwniejszym sprzętem dla graczy, to złapcie się biurka. Przypominam, że w 2020 roku KFC zaprezentowało KFConsole, czyli konsolę do gier z wbudowanym podgrzewaczem kurczaków. Mimo głośnej kampanii promocyjnej, sprzęt nie trafił na półki sklepowe.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Radiotimes

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"The Sims 4" i nowe kolekcje. Ciesz się dodatkami już w Dzień Dziecka