pop-qultura
Wreszcie znamy datę premiery "Wonder Woman 1984"
Matthew McConaughey

Matthew McConaughey o tym, czy zostanie gubernatorem Teksasu

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub Tyszkowski,20.11.2020 08:49

Matthew McConaughey podzielił się swoimi planami na przyszłość. W popularnym amerykańskim talk-show prowadzonym przez Stephena Colberta, aktor odniósł się do pogłosek dotyczących jego potencjalnej politycznej kariery. "W przyszłości mogę to rozważyć", stwierdził.

bDoaSDxf

W programie online "The Late Show with Stephen Colbert" ikona Hollywood ani nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła plotek, czy zacznie działalność polityczną, co tylko rozgrzało dyskusję wokół jego osoby. Matthew McConaughey, zdobywca Oscara za pierwszoplanową rolę w "Witaj w klubie", twierdzi, że tej chwili polityki nie rozumie i nie chce być częścią tej branży.

ALE "w przyszłości rozważę, czy obejmę jakieś stanowisko przywódcze, na którym mogę być bardziej przydatny", powiedział Matthew McConaughey. Dlaczego o karierze politycznej aktora mówi się w kontekście stanu Teksas? Jest to jego rodzinny stan, gdzie Matthew szczyci się olbrzymią popularnością.

Matthew McConaughey pojawił się w programie "The Late Show with Stephen Colbert" z okazji premiery jego autobiografii pt. "Greenlights", która jest pamiętnikarskim zapisem ostatnich 30 lat życia aktora.

Matthew McConaughey On Whether He'd Run For Governor of Texas

Komentarze (0)
arrow
David Lynch powraca z nową produkcją i... relacjonuje pogodę