popkultura
Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?
Mata koncert przy schodkach

Mata znów zagrał koncert przy schodkach! Fani usłyszeli nową piosenkę rapera

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.05.2022 10:30

Gwiazdor wytwórni SBM Label zafundował fanom miłą niespodziankę. Mata i jego paczka z Gombao 33 zorganizowali koncert przy schodkach nad Wisłą w Warszawie. Spontaniczna akcja przyciągnęła tłumy!

Wieczorem 23 maja odbył się spontaniczny koncert Maty przy schodkach nad Wisłą w Warszawie. Podopieczny SBM Label w towarzystwie znajomych raperów przypłynął na miejsce wydarzenia na pokładzie barki. Z relacji, które krążą w internecie, można wywnioskować, że koncert przyciągnął tłumy fanów Młodego Matczaka, a na evencie panowała genialna wakacyjna atmosfera.

Skąd fani wiedzieli, że Mata pojawi się przy kultowych schodkach nad Wisłą? Raper dał wskazówki, gdzie się udać. Najpierw udostępnił link do utworu Schodki na Spotify, a następnie wrzucił na Instagrama grafikę, na której widzimy go na tle tulipanów. Artysta zagrał spontaniczny koncert nad Wisłą już po raz trzeci - poprzednim razem pobił rekord świata Travisa Scotta, bo zarapował jedną piosenkę 16 razy.

trwa ładowanie posta...

Mata zagrał nowy kawałek przy schodkach nad Wisłą

Kto przybył na miejsce koncertu, ten nie mógł narzekać. Mata wykonał wiele znanych piosenek ze swojego repertuaru, na czele ze Schodkami, Patoreakcją, Kiss cam, Łyk i buh. Publiczność usłyszała przedpremierowo nowy kawałek rapera - fragmenty tego utworu krążą na TikToku. Nie wiadomo, kiedy wyjdzie nowa piosenka Młodego Matczaka, ale już nie możemy się go doczekać!

trwa ładowanie posta...

Mata zagra koncert przy schodkach... po raz czwarty?

Fani artysty podejrzewają, że raper wykona spontaniczny koncert drugi dzień z rzędu. Co na to wskazuje? Mata udostępnił na Insastory link do piosenki Prawy do lewego - chillowej nuty o zbliżonym vibe co Schodki. Być może jest to znak, że podopieczny SBM Label zagra koncert na barce, ale tym razem dla prawego brzegu Wisły. Może chodzi o plażę przy Moście Poniatowskiego?

Mata
Mata (Instagram)
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
TikTok ostrzega: "Skinamarink" to horror wszechczasów